Wpis z mikrobloga

Totalnie abstrakcyjnie słucha się od niego jak mówi,że jest przystojny i gardzi kobietami bo ma gust wyrafinowany. Mam wrażenie,że im więcej czyta o sobie negatywnych rzeczy tym bardziej zamyka się w jakieś bańce własnej zajebistości. Król Shadowbanów posiadł tajemną wiedzę jak poszukiwać we Włoszech, znalazł świetną miejscówkę i warunki dlatego 5 dni w tygodniu będzie chodził po górach i muzeach czego nie lubi. Totalnie ma to sens.
Karma dosiegająca Korsira po filmie #zyjzpasji to jakaś paranoja.
Pamiętam na odcinku Korsira, jak na jego wieruszowskie podwórko wjechał sympatyczny można było przypuszczać troszkę upośledzony facet przypominający przyjaciela Krecika.
Kto by wtedy pomyślał,że to taki zakłamany typ.
#yanek #korsir
  • 8
  • Odpowiedz
@Mular899: już widzę jak laski z nim jeżdżą tym cyganowozem i mieszkają na Rodo w temperaturach bliskich zeru. Nie mówię o dzieciach z tego związku bo facet 30 kilka lat i nie stworzył warunków które umożliwiłyby wychowanie dzieci.
  • Odpowiedz
5 dni w tygodniu będzie chodził po górach i muzeach czego nie lubi. Totalnie ma to sens.


@Mular899: nie lubi, ale youtube to jego praca i on to robi dla widzów, poświęca się - nie zapominaj o tym
  • Odpowiedz
  • 5
@Mular899 Założyłem sobie, że za 5lat będę miał dom z działką i tego dokonałem xd mam działkę na Rodos z domkiem letniskowym.. On jest odklejony od rzeczywistości
  • Odpowiedz
@Mular899: On przystojny? Przecież to wypierdziany dekiel który robi fotki kobietom z partyzanta i podrywa je na #!$%@? magnesy. to jest incel zwykły a nie przystojny chłop. Za te cykanie fotek ktoś powinien mu lepe wypłacić solidnie.
  • Odpowiedz