Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ze gdy kobieta wejdzie w zwiazek z jakims beciakiem ktory daje sobą kierować to odcina go od swojej rodziny i znajomych powie mi ktoś doświadczony po co tak gadzi mózg robi? To jest po to zeby zaden znajomy nie powiedział prawdy o niej i nie podsunal mu pomysłu zerwania z nią i gdy on spali mosty z każdym znajomym to nie odejdzie od swojej kobiety bo tylko ona mu została czy po co?
#blackpill #redpill #tinder
Henson_ - Zauważyłem ze gdy kobieta wejdzie w zwiazek z jakims beciakiem ktory daje s...

źródło: IMG_5254

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Henson_: taki ewolucyjny instynkt. Samica, jak już uzna, że dany samiec się nadaje to będzie to izolowała, na ile może, od społeczności. Wynika to z tego, że każdy samiec szuka więcej i więcej samic to zapłodnienia, a takie zachowanie jest potencjalnym zagrożeniem dla samicy i jej dziecka, bo może ona stracić ochronę samca (lub dzisiaj, jego zasoby finansowe i społeczne). Poprzez ograniczanie możliwości kontaktów samca z innymi ludźmi minimalizuje ryzyko, że
  • Odpowiedz
@Spokogosczneta: niestety zaburzone kobiety są łatwiej dostępne, a to ma ogromne znaczenie w czasach wielkiej dysproporcji między facetami i babami. Mówiąc krótko jak ktoś ma genetycznie sub 6/10 to w zasadzie jest skazany na samotność lub właśnie na zaburzoną babę. (,)
  • Odpowiedz
@Henson_: przyjaciel to mimo wszystko to obca osoba, a brat to rodzina z którym spędziłem 90% życia. Wyobraź sobie masz 30 lat i twoje 27 lat spędziłeś z bratem a potem przyszła baba i ta obcięła kontakt z całą naszą rodziną. A ten debil chyba rozum stracił, bo tańczy jak ona zagra. Wykastrowała go mentalnie, a najlepsze jest to że poza dzieckiem nic mu nie dała xD kredytu nie ma ani
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD: No ogólnie kobiety normalne są zajęte od czasów nastoletnich, bo który facet by takie porzucił, w drugą stronę też to działa oczywiście. Dlatego nie pozostaję nic innego niż szukać, zawsze są wyjątki od reguły nawet jakby 0.1% kobiet to było, gdzieś jest ta normalna ale trzeba przebrnąć przez szambo, kobiety maja tak samo w poszukiwaniu faceta, to zależy od ludzi a bardzo dużo ludzi jest zaburzonych, niedojrzałych.
  • Odpowiedz