Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć!
Czy jako osoba po studiach inżynierskich z informatyki, mająca 26 lat i brak doświadczenia mam jeszcze szanse wejść w IT?

Po studiach znalazłem pracę w innej dziedzinie i się w niej dobrze czułem lecz z czasem zacząłem się wypalać i się zastanawiam czy opłacałoby się spróbować jednak w IT? Nie mówię, że to konieczne bo nie narzekam aktualnie lecz mam po prostu takie myśli.

Czy jest taki sens? A jeśli tak to w co najlepiej iść aktualnie? Wcześniej dobrze się czułem w .NET lecz nie wiem jak aktualnie wygląda sytuacja na rynku. Jakbyście sami to widzieli aktualnie?
#naukaprogramowania #it #rynekit #praca #programowanie #programista15k #kariera



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 1
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: duży plus za studia inżynierskie od razu będziesz się wyróżniał od osób po bootcampach i domowej nauce, co do wieku to 26 lat to jak najbardziej, choć musisz mieć świadomość, że niektóre osoby będą spokojnie 5 lat przed tobą z uwagi na pracę już od 2/3 roku studiów (większość dobrych programistów idzie tym schematem). Najważniejsze pytanie jak sie wbić ? Ja na twoim miejscu bym zapisał się na jakieś zaoczne/wieczorowe
  • Odpowiedz