Wpis z mikrobloga

#sejm Wyobrażacie sobie sytuację, w której zatrzymała was policja i policjant zapytał, czy jesteście trzeźwi, a wy z oburzeniem, nazywając go świnią ucieklibyście? Albo szef w pracy? Przecież normalny człowiek po prostu odpowie tak lub nie XD #polityka
  • 22
  • Odpowiedz
@EsteradThyssen: co ty człowieku #!$%@?, te śmieszne komisje to kpina i pożywką dla takich tłuków jak ty. Ja już przeżyłem komisje Rywina, komisje hazardowa i co? I #!$%@? nic. Durnie kontra idioci, a ty się podniecasz. Wybory kopertowe za jakieś śmieszne 70 baniek. To są śmierdzące grosze. Ciekawe co by było jakby wtedy czyli w covidzie PiS nic nie zrobił tylko przedłużył kadencje. To byłby dopiero kwik.
  • Odpowiedz
  • 383
@Szakalio

śmieszne 70 baniek. To są śmierdzące grosze.


Daj mi te 70 baniek. Chętnie przygarnę. Skoro to grosze, to chyba ci nie szkoda?
  • Odpowiedz
@EsteradThyssen: to dawaj na to odpowiedź tak lub nie
Przestałeś bić żonę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niektóre pytania są insynuacyjne i nie powinno się w ten sposób zadawać
  • Odpowiedz
@Szakalio: Przecież mogli wprowadzić stan nadzwyczajny, opozycja by musiała to klepnąć i pisiory na legalu mogliby robić co chcą, włącznie w wydłużaniem kadencji dlugopisa. Zamiast tego pinokio wolał zabawę w piaskownicy publikując rozporządzenia na Twitterze jako slajdy z power pointa, a caly "rzond" odwalał małpiadę z wyborami kopertowymi. I jest, jak jest.
  • Odpowiedz
@EsteradThyssen: prawda jest taka, że Szczerba zadał to pytanie na potrzeby swojego elektoratu. A Kamiński na potrzeby swojego elektoratu zagrał wielkie oburzenie. Gdyby tylko chciał to z pełną powagą powiedziałby, że był absolutnie trzeźwy.

Ale fajnie jest ogółem, są dymy xd
  • Odpowiedz