Wpis z mikrobloga

@washington:

750Mb + 100minut/100sms/1GB + jakaś podstawowa telewizja której nie oglądam za 62 zł. Bezterminowa, jeszcze z UPC :)

Żałośni konsultanci Play chcą namówić mnie na 600Mb za więcej, na dodatek jeszcze z dożywotnią opłatą za wypożyczenie routera i podnoszeniem ceny co roku :D Mówiłem im kilka razy już, że mogą spier&^*ać, ale nadal uparcie dzwonią raz na miesiąc.
  • Odpowiedz
@Sea-Wolf Ostatnio jakoś pół roku temu, a tak to spokój. Jestem twardym zawodnikiem, mam chyba adnotację w systemie że nie ma sensu ze mną gadać ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z chwilą jak przeniosą mnie siła do play i zabiorą sprzęt upc to spadam z tego burdelu.
  • Odpowiedz
@washington: ja trzymam bezterminowe 150 Mb/s za 37,99 zł / mies. Telewizji oficjalnie nie mam, ale cały czas działają podstawowe kanały (kilkanaście) z poprzedniej umowy, bo nikt tego nie odłączył. Jak mnie zmuszą do przejścia do Play to przechodzę do Orange. Ostatnio i tak coraz gorzej ten internet z UPC u mnie działa i momentami zdarzają się bardzo widoczne lagi.
  • Odpowiedz
jaka macie aktualnie oferte w #play #upc na internet + tv i ile placicie?


@washington: 115 zł
750 Mbps
TV Max z dekoderem 4K + Pakiet Sport (Polsat Sport Premium, Eleveny w tym 4K)
HBO
Multi-room
Jestem już na bezterminówce bo do Playa nie przejdę ze względów sprzętowych + takiej oferty już na pewno nie dostanę. Generalnie dopóki mnie nie odetną, to tego nie ruszam. To była ta słynna promocja mikołajkowa
  • Odpowiedz