Wpis z mikrobloga

Będąc w pracy przez 8h leci z głośników RMF czy Radio Zet - i jak słyszę te Ty mnie miła ratuj, ty mnie miła ratuj - to mam ochotę rozwalić odbiornik. Wcześniej tak było z katowanymi piosenkami: mam super moce i stary wali mu pod kocem, albo ten szajs witajcie w naszej bajce. No katuja az do porzygu #zalesie #muzyka #radio #przegryw #sluchajzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@Student: W poprzedniej pracy, przebywałem w pomieszczeniu biurowym z 3 innymi pracownikami. Ja nie wiem, jak ci ludzie żyją, ale dzień w dzień, kilka godzin radio Z, 1000 razy te same piosenki, zapętlone gówno. To tak mnie męczyło psychicznie, że japie***lę. Teraz na sam głos radia Z, czy innego tałatajstwa mam drgawki.
  • Odpowiedz
  • 5
@Jechanka beka z tego jak te stacje są praktycznie zapętlone dzień w dzień tak samo. Ludzie którzy tam pracują muszą mieć jakieś wypalenia - dzień w dzień to samo w robocie
  • Odpowiedz
@Student: Byłem kilka razy w takiej rozgłośni, tam często jest to wyciszone tak że nic nie słychać, co najwyżej na słuchawkach które od czasu do czasu ktoś założy żeby zobaczyć czy się nic nie #!$%@?ło XD
  • Odpowiedz
@Student może być gorzej, jak siedziałem to o 19 zawsze puszczali na radiowęźle jadłospis na drugi dzień. Żeby nie przegapić to włączało się 5 minut wcześniej. A do 19 leciało radio z, a tam do 19 była jakaś lista przebojów. No i 18L z "jak zapomnieć" okupowali pierwsze miejsce chyba przez kilka miesięcy. Tego się nie da zapomnieć.
  • Odpowiedz