Wpis z mikrobloga

Wielkie oburzenie, foch i drama jednozębnego aka SZCZERBUSIA, ambitnego profesora dostaw jedzenia pana Zębowskiego.
Ma wojne z inną youtuberką "ewelka taxi driverka" czyli jakiejś dupy co jeździ na uberze, robi live, stulejrze się spuszczają i wysyłają jej donejty.
O co poszło? Naszemu profesorowi dostaw nie spodobało się, że na live tej Ewelki były donejty (ojojj konkurencja) i do tego niektóre wbijały szpileczkę w niego nawiązując do stanu jego uzębienia lub gabarytu partnerki. Nawet minimalny donejt w formie żartu to frustracja naszego Profesora Glovo dlatego też co chwile wyzywa widzów, którzy mu zwrócą uwagę.
U niego oczywiście donejty moderowane, aby żadne słowo nie przeszło, które ukłuje psychikę naszego ambitnego dostawcy jedzeniowego. Lepiej żyć w bańce, że wszyscy go kochają i podziwiają. I zazdroszczą osiągnięć zawodowych.
Jest chamski, arogancki i w ogóle człowiek nie do życia. Ciekawe jaki jest poza kamerą gdy się odpali - sam pewnie jedzie po swojej kobiecie. Wszak na poprzednim live mówił, że jest głodny w domu czeka na niego 12 gołąbków a jak przyjechał to się okazało, że zostały tylko dwa. Ciekawe co się z nimi stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przpepięknego ma tego jednego ząbka na screenie (ʘʘ)

#glovo #delivery #ubereats #dexterowski #polskiyoutube #wolt
dddobranoc - Wielkie oburzenie, foch i drama jednozębnego aka SZCZERBUSIA, ambitnego ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-23 o 11.36.14

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • 1
Ma tyle kasy to może sobie zrobi a tak z ciekawości pokaż swoje i co trzeba mieć w głowie żeby 24 o nim posty #!$%@?ć xD


@OmletSchabowy: moje ząbki wklejam, a piszę bo na czacie/donejtach nie można więc chociaż tutaj można wyrazić swoją opinię na temat osoby medialnej - strimera. Skoroon to pokazuje to ja se komentuję, taki wybrał zawód. Ja nie jestem osobą medialną, publiczną itd.

Powiedz mi dlaczego się
dddobranoc - >Ma tyle kasy to może sobie zrobi a tak z ciekawości pokaż swoje i co tr...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-23 o 12.17.09

Pobierz
  • Odpowiedz