Wpis z mikrobloga

@DzdzystyDzejson: Dlatego nie lubię Embiida, człowiek ulepiony z pretensji. Czy jest większym talentem niż Joker? Pewnie jest, sam atletyzm ciężko porównać. Ale oprócz kontuzjogenności, różni ich również podejście. 0 - 4 i do domu poproszę, niech w NYK trochę oddechu złapią.
  • Odpowiedz
Jakby tak w #!$%@? polecieli z Clippers albo Celtics to pierwszy byś tu płakał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SpoconyBambik: w sensie że wymagaliby od nich stosowania się do zasad? przecież to robią cały czas
  • Odpowiedz
@SpoconyBambik: na samym początku błędnie założyłem że jesteś zdolny do dyskusji, niestety cię przeceniłem, a skoro tak to nie zawracaj mi już dupy z tym płaczem tylko przygotuj się na obwinianie wszystkich o tradycyjną coroczną porażkę Filadelfii w PO
  • Odpowiedz
@SpoconyBambik: prośba jak widać też cię przerosła, podpowiem tylko że używanie słów których nie rozumiesz jeszcze bardziej cię ośmiesza, a powinieneś już ćwiczyć płacz po sweepie przez potężny kontuzjowany nowy Jork xD
  • Odpowiedz
@SpoconyBambik: powinno być ci chyba wstyd że pseudointelektualista musi uczyć cię polskiego, który jak już kilkukrotnie udowodniłeś cię przerasta i powtarzasz bez zrozumienia słowa które uważasz za inteligentnie brzmiące ale łap i się dokształć:
hipokryta - człowiek skrywający prawdziwe myśli i uczucia, by przedstawić się w lepszym świetle; obłudnik, kłamca, faryzeusz, dwulicowiec
  • Odpowiedz
hipokryta - człowiek skrywający prawdziwe myśli i uczucia, by przedstawić się w lepszym świetle; obłudnik, kłamca, faryzeusz, dwulicowiec


@Deska_o0: Definicja, którą wrzuciłeś dosłownie cię opisuje kłamco. Skłamałeś w pierwszej odpowiedzi sugerując, że wszystko było zgodnie z zasadami. Nie było od samego początku, a teraz masz potwierdzenie w postaci L2M Report. #!$%@? mnie w sumie obchodzi czy wolisz być określony hipokrytą, kłamcą, manipulantem czy w jakikolwiek inny sposób ale jak
  • Odpowiedz
@SpoconyBambik: brawo, dostałeś słownikową definicję i ona także cię przerosła, a wyzwiska po których dokładasz kłamstwo które ma je w twojej główce potwierdzić wyglądają przezabawnie.
nie wiem skąd ten dziwny pomysł że nie lubię filadelfii, ja po prostu gardzę fanatykami twojego pokroju, a "lizanie się po jajach" to kolejny zwrot którego używasz choć go nie rozumiesz, weź jakiegoś rumianku sobie zaparz i skończ z alkoholem z rana
  • Odpowiedz
ja po prostu gardzę fanatykami twojego pokroju


@Deska_o0: Już zapomniałeś Pinokio, że to nie ja dzwoniłem? Przestań już robić te fikołki bo serio zaczynam się martwić, że uszkodzisz swój już i tak wątły kręgosłup moralny xD

@DzdzystyDzejson Ty to obrywasz rykoszetem chociaż w sumie brnięcie w "śmieszkowanie" jest jakąś formą hipokryzji bo racji nie przyznasz tylko dlatego, że to Sixers. Tak samo zadziałałoby to w przypadku Lakers czy jakiegokolwiek teamu w
  • Odpowiedz