Wpis z mikrobloga

@stormi wiadomo,że trochę Juleczka atecjuszka i nie jest to standardowa baba wykopowa, ale z tym,że doomerka bardziej łaknie atencji konkretnie wykopków to sama prawda ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka I ja nic do tego nie mam a nawet kibicuję, żeby siadło z jakimś chłopem czy tam Mirkiem.Mimo wszystko, postowanie jakichś durnych(niespermiaskich,brzuch ujdzie) jpg na Ig>szukanie zainteresowania/uwagi u mirasow.Wiadomo,kilku fajnych kumpli da radę tu poznać ale to jak szukanie perły w morzu syfu.Tak czy tak kibicuję żebyś się odnalazła w tym wwa i żyćku.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka rzeczywiście parę razy wspomniałaś o szukaniu koleżanki z wwa albo okolic,no ale co mam Ci powiedzieć,ja mam inne spostrzeżenia,czasem widzę z kim się przecinasz w postach i komentarzach,nie wiem co się dzieje na priv ale jestem bardziej niż pewien,że tam głównie chłopy atakują,może Ty jesteś pasywna i nie szukasz tu kolegów ale przy ilości męskich użytkowników wiesz jak jest.Leć na tą siłkę sama i się nie przejmuj
  • Odpowiedz
@stormi: no znajdę, bo umówiłam się już z jedna mirabelka na kawkę, niedługo z kolejną się spotykam na obiad. Myślę, że nic nie łączy ludzi bardziej niż pisania głupot w internecie. A ty dalej pokazuj tyłek i za kilka lat obudź się bez żadnej znaczącej relacji
  • Odpowiedz
  • 0
@ZenujacaDoomerka no wiesz, fakt, ze musisz szukac znajomych na wykopie juz cos niestety o tobie mowi a “pisanie glupot w internecie” konczy sie na pisaniu o swoich cyckach i o tym ze kazdy wykopek chce z toba byc, rozumiemy, kazda “glupota” ma swoje dosc ciasne granice
  • Odpowiedz
@stormi Piszesz, że instagram prywatny i zdjęcia dla siebie, ale piszą do ciebie randomy których nie obserwujesz i cię nie obchodzą tak samo jak ci z wykopu xD No tak było, nie zmyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież ty jesteś największą atencjuszką na tym portalu xD po co ktoś kto nieoczekiwałby atencji wrzucałby zdjęcia swojej dupy na wykop i kłócił się z jakimiś randomami? To jak się tego
  • Odpowiedz