Wpis z mikrobloga

@stormi: ja bym nie chciała żeby chłop cieszył się że walą do mnie konia faceci na Instagramie. W ogóle bym nie chciała być jedną z tych kobiet. Uzależnienie od atencji i bycia pożądaną to poważny problem który się bagatelizuje.
  • Odpowiedz
  • 2
@ZenujacaDoomerka istnieje tez taka opcja jak “bo chce” nie znam zadnej LADNEJ dziewczyny, ktora by zwracala uwage na to co kto i jak jej pisze na instagramie, ja nawet nie wchodze w dm na instagramie z osobami ktorych nie obserwuje, jak cos pisza to pisza sami do siebie
  • Odpowiedz
  • 6
@ZenujacaDoomerka ja mam konto prywatne i co to zmienia? czaisz, ze sa kobiety, ktore wstawiaja co chca, gdzie chca i jak chca i nie robia tego dla poklasku ani atencji facetow? czy juz wykop mozg wypral? myslisz, ze ja z zablokowanymi wiadomosciami prywatnymi, wstawiam zdjecia na wykop po co? zeby mi jakis 50latek z autyzmem, otyloscia, chorobami psychicznymi i 1200zl renty napisal “hehe jaki zapach w gniazdku?”
  • Odpowiedz
@stormi: ¯\(ツ)/¯ jestem w moich latach 20 i zapewniam, że po prostu takie są fakty. Ja mam zdjęcia na dysku, w albumie, a nawet w portfelu zdobione aparatem polaroidem, nie mam potrzeby wstawiać gdziekolwiek publicznie. A twoja agresywna reakcja mówi mi, że chyba trafiłam z tym uzależnieniem od atencji bo inaczej byś aż tak nie zareagowała.
  • Odpowiedz
  • 3
@ZenujacaDoomerka XDDD nie, po prostu ja nie jestem ta edycja limitowana kobiet wykopowych, tylko zyje normalnie poza wykopem i na mnie takie zdjecia nie robia wrazenia, sama na silowni cwicze po cos, dobrze sie czuje ze swoim cialem i soba i jak mam ochote pokazac brzuch to pokazuje, mam ochote pokazac dupe to pokazuje
  • Odpowiedz
@stormi: to pokazuj dalej. Na wykopie nie pokażesz bo zaleje fala hejtu, gdyby to była społeczność podobna do Instagramowej to byś to zrobiła. Ale dalej uważaj, że to absolutnie normalne rozbierać się do zdjęć.
  • Odpowiedz
@stormi: faktycznie, więc powodzenia w dalszym wstawianiu, czekam na wgw
Była taka jedna co też wstawiała, później została roksanka a na koniec nawet magik po 30 ją przygarnął i utrzymywał, może tobie też się uda. Tylko, że ona skończyła jako alkoholiczka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
ZenujacaDoomerka - @stormi: faktycznie, więc powodzenia w dalszym wstawianiu, czekam ...

źródło: 1000013886

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@ZenujacaDoomerka dziwna jestes, serio usun konto albo to Ty zostaniesz ta alkoholiczka, wykop serio Cie ryje mocno, jak zakladasz, ze kazda dziewczyna wstawiajac swoje zdjecia W UBRANIACH skonczy jako prostytutka, onlyfansiara, skonczy z okna albo sie zachleje, usun, wykop to nie koniec swiata, jest jeszcze duzo, duzo swiata poza nim, dasz rade
  • Odpowiedz