Wpis z mikrobloga

Studia to jeden z największych trolli.

Matka mnie na studia wysłała, magister zarządzania #!$%@? w dupie here i co? I gówno. Kierunek który niby ma jeden z najmniejszych procentów bezrobotnych absolwentów ALE... Ale jeśli jest się dynamicznym normikiem ;(
Przegrywa spierdona z brzydkim ryjem nigdzie do pracy nie chcą
Studia to nie są rzeczy dla przegrywa, nie dajcie sobie wcisnąć kitu żeby iść na studia

#przegryw #studbaza
m.....y - Studia to jeden z największych trolli.

Matka mnie na studia wysłała, magis...

źródło: 3993798_print_1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy: To jak cię pchała to było wybrać jakiś kierunek po którym dostajesz pracę z jak najmniejszym kontaktem z innymi ludźmi, polecam rachunkowość a potem księgowość, siedzisz sobie i klikasz w programach księgowych i jeśli nie masz ambicji na założenie własnego biura czy bycie głównym księgowym w jakiejś instytucji to nawet nie masz styczności z ludźmi spoza swojej pracy
  • Odpowiedz
@Jechanka: A nie wiem, statystyki kiedyś widziałem i tam tak bylo, jak jest teraz to Ci nie powiem.
A co do zielonki, to więcej mi postów moderacja usunęła niż Ty masz dodanych, więc pozdro poćwicz
  • Odpowiedz
miałeś okazję iść na studia na utrzymaniu rodziców i jeszcze narzekasz. Ja bym zabiła za możliwość studiowania bez pracy na pełen etat bo nie ma mnie kto utrzymać i pomoc w studiach.


@ZenujacaDoomerka: Ale z drugiej strony masz już robotę, a to jest plus i będziesz miała jakieś doświadczenie zawodowe
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka

miałeś okazję iść na studia na utrzymaniu rodziców i jeszcze narzekasz. Ja bym zabiła za możliwość studiowania bez pracy na pełen etat bo nie ma mnie kto utrzymać i pomoc w studiach.


Wiem, bo jesteś wieśniarą, która pewnie szukałaby wojewódzkiego oskiego i zrobiła go na dziecko hihi
  • Odpowiedz