Wpis z mikrobloga

Tak mnie czasami zastanawia co te p0lki mają w głowach.

Dzisiaj przy śniadaniu dowiedziałem się ciekawej, a raczej mega smutnej rzeczy. Siostra cioteczna co można powiedzieć, że jest inteligentna zdradziła swojego męża. Dwa magistry, MBA (i nie na collegium humanum), dzieci i postanowiła polecieć w tango z obcym typem xD
Tylko tak mnie zastanawia po co, bo jej mąż to w sumie wysoki jest i przystojny i ogarnięty, a chłop z którym go zdradziła to jakiś przychlast korposzczurek xD (skąd to wiem? bo mama mówiła, że ciotka jej powiedziała że ona miala romans z nim kilka miesięcy)
Nie no co te baby mają #!$%@? w głowach xD Masz kochającego faceta, dzieci i postanawiasz to wszystko zepsuć w imię czego? No ja nie wiem, chyba emocji jej brakowało bo innego racjonalnego wytłumaczenia nie potrafię znaleźć. W takich chwilach czasami cieszę się, że jestem prawie 30 letnim prawiczkiem, żadna baba nie #!$%@? mi psychiki

#p0lka #logikarozowychpaskow #zdrada #zwiazki
m.....y - Tak mnie czasami zastanawia co te p0lki mają w głowach.

Dzisiaj przy śniad...

źródło: comment_zbTmaefdzZTmb2eX4NSq4eLdxCP36hNH

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy "masz kochającego faceta" xD - ludzie najczęściej są ze sobą z powodu kredytu, a nie mitycznej miłości.
Dla Ciebie idealny facet to wysoki, przystojny i ogarniety xD w związkach nie o to chodzi.
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy: tak to jest jak się ogląda za kobietami z mentalnością karyny (tak można mieć super wykształcenie i nadal mentalność karyny )
Śmieszy mnie jak ktoś wykształcenie laski podaje jako powód "ona taka mundro jak mogła zdradzić "
Wyobraź sobie że z mojego byłego technikum wiele lasek jest teraz księgowymi logistyczkami , nawet jedna ma swoją kancelarie podatkowa a to były laski które na przerwac gadały o ssaniu penisów w wieku
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy czyli ona wyżej społecznie była, me talnie tak jest że korposzczur z 7k jest wyżej niż typ wstawiający bramy(20-30k miesięcznie) lub właściciel firmy transportowej.
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy: wykształcenie nie równa się zwiększona moralność , można być po szkole specjalnej i nie zdradzać w można być po lekarskim i chodzić na gang bangi
Mam nawet wrażenie że ludzie bogatsi lepiej wykształceni są bardziej rozpasani seksualnie , bo mają wszystko i brakuje wrażeń
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy: i błagam cię nie podawaj super pracy i wykształcenia jako dowód na to że taka kobieta to powinna być primadonna moralności , już mi starczy jak jeden wykopek mi opowiadał jak żona lekarka go truła z jej matka żeby połowy domu nie spłacać i zacząć nowe życie z innym
Można być inteligentna osoba i nadal złą
Ludzie mylą wiele pojęć , to że sobie radzi znaczy tylko tyle że jest
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy: To jest właśnie myślenie facetów. Miała męża i dzieci i to znaczy, że jest szczęśliwa. A wiesz jak było wewnątrz ich związku? Nie wiesz. Może wcale nie było tak kolorowo i jedyne co ich łączyło to właśnie ten ślub i potomstwo a nie prawdziwe uczucie i wzajemny szacunek? Najłatwiej właśnie tak gadać, że wszystko zaprzepaściła. Szkoda tylko, że nikt nigdy nie pyta czy ktoś jest w relacji tak naprawdę spełniony?
  • Odpowiedz