Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: A wybacz. Mocno mnie triggeruje jak ktoś napisze czy powie że kebs jest na cienkim albo grubym :D Czuje wtedy chęć wyjścia pobiegać z #!$%@? :D Nie wiem dlaczego, może dlatego że to nie jest ciasto, a gotowy produkt w który pakuje się kebsa :D
  • Odpowiedz
w pracy jak się ustawiam z kumplem na kebsa, to wpisujemy w kalendarza "omówienie czegoś tam" żeby nikt nam sie nie #!$%@?ł między baraninę a miesiany-miesiany ;p


Kiedy ustawiam się z kumplem z pracy na kebsa, to wpisujemy w kalendarz "omówienie czegoś tam", żeby nikt nam się nie #!$%@?ł między baraninę a miesiany-miesiany. ;p

@CherryJerry: Polecam ustawić się na korepetycje z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych. ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
Żebyś używał poprawnego cudzysłowu, ale jesteś gamoniem bez podstawówki najwidoczniej.


@granulat_dla_POsmaku: Najwidoczniej to cię rodzice nie kochają, biedna, zdesperowana istoto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS Nieuku? Gamoniu? Miałem nadzieję, że wykażesz się odrobiną finezji, a ty jedynie potrafisz powtarzać po mnie. Poza tym współczuję braku umiejętności trzymania nerwów na wodzy. Twoja nikła aktywność na tym portalu plus to, że stalkujesz mnie w celu "dowalenia mi" wiele mówią
StaryWedrowiec - >Żebyś używał poprawnego cudzysłowu, ale jesteś gamoniem bez podstaw...

źródło: masz

Pobierz
  • Odpowiedz
Żebyś używał poprawnego cudzysłowu, ale jesteś gamoniem bez podstawówki najwidoczniej.


@granulat_dla_POsmaku: Gamoniem jest ten, który kompromituje się poprzez notoryczne wmawianie komuś, że cudzysłów, który ten stosuje, jest niepoprawny. XD

Masz i więcej się nie kompromituj: https://sjp.pwn.pl/zasady/Cudzyslow;629866.html

W piśmie maszynowym stosuje się cudzysłów złożony z dwu identycznych znaków: ″ ″, a w tekstach pisanych przy użyciu komputera również " " (stosowany nawet w książkach, choć niepoprawny z punktu widzenia typograficznego)
StaryWedrowiec - > Żebyś używał poprawnego cudzysłowu, ale jesteś gamoniem bez podsta...

źródło: 2024-04-23 21 23 10

Pobierz
  • Odpowiedz