Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Postawilem wszystkie swoje oszczednosci na SHORT btc.. wszyscy sie smieja z #zaorski a prawda jest taka ze na rynku wygrywa mniejszość. Jeśli wszyscy mówia ze będzie LONG to logicznym jest ze poleci w dół. Moja likwidacja to 72k. Wiec zobaczymy kto ma racje.

#kryptowaluty



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ale powiedz mi po czym wnioskujesz, że BTC walnie właśnie teraz? Ani cykliczność na to nie wskazuje, ani popyt. Już prędzej bym uwierzył w proroctwa o upadku tethera. Korekta prędzej czy później będzie. Zawsze jest, bo nie może rosnąć w nieskończoność. Ale timing CHYBA zaor ma kiepski, bo nawet do ATH nie wróciliśmy. Nie czuję tego, że rynek już teraz jest przegrzany.
  • Odpowiedz
@Jestem_robotem123: Zwłaszcza, że będą ETFy w Hong Kongu. To też może przynajmniej chwilowo podbić BTC. Ja tam się nie upieram, że będzie to the moon (bo zawsze jak kupię to spada xd). Ale to wieszczenie UPADKU jest trochę śmieszne w tym momencie. Jakbym miał postawić wszystko na jakiegoś shorta to najlepiej na bigshortbets ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: hazard ma to do siebie, że czasem ci się uda. twoim problemem jest jednak rozumowanie, a raczej jego brak, bo ewidentnie nie wiesz co robisz i czemu to robisz, jedynie kopiujesz ruchy jakiegoś typa
  • Odpowiedz