Wpis z mikrobloga

Stary już jestem xD
Od zawsze czułem się jak emeryt ale teraz mogę już "oficjalnie" powiedzieć, że jestem stary. Dlaczego? Bo muszę planować granie w #gry xD. Jeśli dzień wcześniej pójdę późno spać, wstanę rano do #kolchoz albo nawet mam wolne i się nie wyśpię, to nie pogram. Oczy odmawiają posłuszeństwa, pieką, swędzą, łzawią. Natomiast jak dzień wcześniej pójdę spać normalnie, wyśpię się to mogę pograć xD. Tylko coraz mniej dni, w które można się wyspać, a jak już można to organizm huopski i tak robi pobudkę o 6-7 rano xDD
#przegryw #gry #pracbaza #niebieskiepaski
HuopWsiowy - Stary już jestem xD
Od zawsze czułem się jak emeryt ale teraz mogę już "...

źródło: raf,360x360,075,t,fafafa_ca443f4786

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Ty się ciesz, że gry Ci dają fun.
Kupiłem nowego kompa i co? Pograłem chwilę i zero jakiejkolwiek przyjemności w grania w gierki. Kiedyś chłop też mógł jeździć po okolicznych wsiach nocą i fajnie dla niego było, a teraz? A teraz zero jakiegokolwiek ubawu z tego
  • Odpowiedz
  • 2
@myszek_szarzy: To inna sprawa jeszcze, bo ja pogram w coś może raz na tydzień, przez godzinkę xD. Jak siedzę i gram to też wyrzuty jakieś mam itp. Albo wieczorno/nocne szwędanie się autem. Też to robiłem, a teraz? Kurła no nie da rady xD.
  • Odpowiedz
@myszek_szarzy: ja od miesiąca grafikę mam do wymiany i mnie to nie cieszy. Leży w pudełku i tyle. Składam nowe pudło, ale jakoś mi się nie chce. Nowy monitor też.
  • Odpowiedz