Wpis z mikrobloga

@Jax89: dla mnie to jest żałosne dwóch dorosłych chłopów zamiast pogadać będzie latać po sądach i robić gównosprawy, a potem nie dziwne że ludzie na normalne ważne sprawy czekają latami bo dwójka przygłupów musi sie po przepychać, chyba dla prestiżu
  • Odpowiedz
  • 1
@GrubyPrezes: inaczej byś do tego podchodził gdybyś był osoba publiczna, zarabiająca tak kosmiczne pieniądz..
walczył o dobre imie z takimi #!$%@?.
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes ale dziwi cię postawa stanowskiego ? Chłop piąty czy szósty raz mu aferę kręci a ten to łagodnie przez Twitter rozwiązywał, nie jestem fanem stanowskiego ale co innego miał zrobić z takim postrzelencem ?
  • Odpowiedz
@Jax89: @GibolXD nie wiem, nawet z takim dzbanem próbował bym się dogadać ale w sumie jestem zwykłym szarym człowiekiem nauczonym trzymać się z dala od sądów i innych takich gówien bo to synonim problemów
@BlOoW cmoknij mnie w pompe
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes tam każda aferka miała taki sam przebieg Sczur pomawia stanowski wyśmiewa go na Twitterze, idą na priv szczur przeprasza i jest tydzień spokoju. Jak to mawia klasyk nie #!$%@?ł się byś ? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes: ale to nie jest jakas prywatna dyskusja dwóch gości tylko to jest publiczne pomówienie potencjalnie działające na szkodę stanowskiego oraz jego biznesu. Tu już nie ma miejsca na dogadywanie się. Tu będzie płacone.
  • Odpowiedz
@marv0oo: ja to widze tak, dwóch odklejonych od rzeczywistości przygłupów przynosi swoje konflikty do poważnych instytucji, może mam na to zły pogląd bo do obu osobników bardzo nie lubię, ale nikt nie musi się ze mną zgadzać to mój rzut okiem na sprawę
  • Odpowiedz
dwóch odklejonych od rzeczywistości przygłupów przynosi swoje konflikty do poważnych instytucji,


@GrubyPrezes: typie, od czego jest sąd cywilny? Jest pomówienie, jest zniesławienie to sprawa idzie do sądu. Co ma niby zrobić Stanowski? Zabić typa?
Od tego sa #!$%@? sądy, żeby takie sprawy załatwiać
  • Odpowiedz