Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@maniek74 absolutnie nie jest łatwy, razem z akcjami jak jest r/r 7-13% netto to jestem mega zadowolony.
Żaden Zaorski ze mnie, ale z rynkiem mam doczynienia od 20 lat.
  • Odpowiedz
@j__b:
Nawet nie gadaj z tym zawistniakiem rocznik 74 jaki stary taki niemądry i zazdrość to aż się z niego wylewa.Z resztą od niego niczego mądrego się nie dowiesz to dawca kapitału
Jeszcze ostatnio to drwił że rynek spadnie, zero pojęcia o ekonomi już nie mówiąc o indexach
  • Odpowiedz
@Questorius japa, farmazonie. Ze rynek spadnie, to ty tu pisałeś w dołku bessy w 2022, twoje trejdy, prognozy i depozyt, zostały tak przeorane przez rynek, ze aż się z tagu ewakułowałeś na kilka miesięcy, teraz wróciłeś jako troll, który udaje, ze ogrywa rynek na US100 intraday
  • Odpowiedz
@maniek74:
Farmazon to wiemy kto jest spermiarzu tagowy sio na fotel bujany bo już demencja ci siadła na cymbał
Tak tak Ty wiesz wszystko cały rok 2022 shortowałem ale to rynek mnie przeorał :)
Przeorany to masz cymbał zawistny pecie :)
Jak tam Twoje longi na akcjach i indexach (których nie grasz) na samej górze, kto mówił 2 tygodnie temu że hossy się nie shortuje? Bo tylko góra, kto plusował wpisy
  • Odpowiedz
@Questorius shortowales w dołku bessy i pisałeś wtedy wysrywy, ze zaraz czeka nas potężna recesja w USA i dalsze spadki, po czym US100 który teraz tak trejdujesz, zaliczył najlepsze półrocze w historii i rozprół twoje shorty i depozyt, zacząłeś wtedy pluć jadem na prawo i lewo i wyzywać wszystkich na tagu, a później już zniknąłeś z tagu całkiem, rok czasu widać lizałeś rany po tym jak cię przeorali, zanim wróciłeś do trollowania
maniek74 - @Questorius shortowales w dołku bessy i pisałeś wtedy wysrywy, ze zaraz cz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@Questorius moje longi maja się świetnie (50% portfela w XTB) to ze podajesz jakieś absurdalne argumenty, ze zaplusowlem jakiś wpis, to tylko pokazuje jak jesteś zdesperowany i nie masz się do czego #!$%@?
  • Odpowiedz
@maniek74:
Shortowałem to na samej gorze to po pierwsze tak samo jak teraz :) A ty wtedy jak i teraz mówiłeś że to tje moon, widzisz dlaczego nie mamy o czym rozmawiać? ignorancie dawco

I co checsz ugrać tym screenem pojaro?
Właśnie z takimi nie chce mieć nic wspólnego. To samo mogłem tobie napisać
Jesteś tylko berłem do przepychania kibla i tyle w temacie :)

Człowieku ile tu osób ostatnio nagoniłeś
  • Odpowiedz
@Questorius ty nie chcesz tu miec nic wspólnego z nikim, dlatego dałeś większość tagu na czarno, szukasz frajerów, żeby zrobili ci zasięgi na twoim gówno-kanale na YT, gdzie nagrywasz ze zmienionym głosem, bo nawet swojego głosu się wstydzisz hehe
  • Odpowiedz