Wpis z mikrobloga

  • 8
@Megawonsz_dziewienc: Kitki to fajne stworzenia, ale dopiero widzę jaki Bero jest szczęśliwy jak jest drugi kot, fajnie się dogadują. Taniej może wyjść, ale lepiej gównokarmami z marketów nie karmić, dlatego kitki moje mają ładną sierść. Możesz też drogie karmy kupować, ja im mieszam. Od średnich, po dobre i te najlepsze. Tylko zawsze bez dodatków zboża
  • Odpowiedz
Kitki to fajne stworzenia, ale dopiero widzę jaki Bero jest szczęśliwy jak jest drugi kot, fajnie się dogadują.


@Lujdziarski: ech, aż mi się żal mojej zrobiło, że sama jest :(

Jaki masz metraż? Boję się, że na 40 metrach, 2 koty to za dużo. No i ze spacerami chyba byłoby ciężko.
Bero i Kacperek wychodzą z domu?
  • Odpowiedz
  • 1
@malinq: Jak Kacperka nie było, to Bero się domagał częściej spacerów, z reguły i tak biegnie na strych i lata po belkach, ale w okresie letnim zabieram go na dwór, Kacper sie boi wychodzić, przyzywczajałem go do balkonu żeby się oswoił z dźwiękami i światem. 53 chyba jakoś, Ciężko mi powiedzieć czy to nie będzie za mało. Moje i tak głownie 3/4 dnia siedzą w moim pokoju, bo sie przyj ebali
  • Odpowiedz
A jak z surowym czy gotowanym mięsem, jakaś wątróbka, szyjki drobiowe itp.?


@Megawonsz_dziewienc: Ja próbowałem, ale jak to nie były odpadki od przyrządzania obiadu, tylko większe części to nie chciało jej się tego gryźć. Pewnie jakby pokroić odpowiednio to by zjadła, ale jak w karmie ma 99% mięsa i uzupełnione kawałkami kości żeby zapewnić niezbędne minerały, to surowiznę można traktować jako przysmak.
  • Odpowiedz