Wpis z mikrobloga

Ktoś mi wytłumaczy czemu jest taka burza wokół likwidacji CBA? Bo co prawda CBA likwidują, ale to nie oznacza, że taki organ całkowicie przestanie istnieć. Po prostu powstanie nowy, który będzie się nazywał Centralne Biuro Zwalczania Korupcji (CBZK). Mam wrażenie, że cokolwiek obecny rząd nie zrobi to ludzie i tak będą ich wyzywać od "uśmiechniętych" xD
#sejm #polityka #bekazpisu #korupcja #cba #policja
  • 5
  • Odpowiedz
Po prostu powstanie nowy, który będzie się nazywał Centralne Biuro Zwalczania Korupcji (CBZK).


@Koziom: Nie tak zupełnie. Centralne Biuro Zwalczania Korupcji będzie częścią Policji i to podległą bezpośrednio KGP.
  • Odpowiedz
Centralne Biuro Zwalczania Korupcji będzie częścią Policji i to podległą bezpośrednio KGP.


@M4rcinS: Patrzc na Kaminskiego i Wasika - to w sumie dobrze. Ala patrzac na Szymczyka - to #!$%@? nie dobrze. No generalnie takie sluzby powinny miec wiecej bezpiecznikow a nie wszechwladze jednego/dwoch typow.
  • Odpowiedz
@Koziom po prostu z policji politycznej stanie się formacją w strukturze policji zajmującą się wyłącznie walką z korupcją. Sam o tym pisałem jakiś czas temu, że zadania CBA w zakresie ścigania korupcji powinna przejąć specjalna jednostka w ramach Policji.
  • Odpowiedz