Wpis z mikrobloga

#wiaraniewiara

Jeszcze takie sprostowanie jest wazne, bo ludzie mysla, ze jak np wokalista Dio czy po nim metalowcy pokazuja taki znak manus cronata (edit: mano cornuta), czy jak sie tam nazywa, to ze to jest jakies zle.

Nie...

To swiety wskazuje wazny fragment tekstu tylko.

Ha ha ha, ha ha ha, ha ha ha!

"
Knowing of the past she will know
of the tomorrow and man shall reign, yes,
even conquer other worlds and she will set
sails on her starships sailing across the
black space and become the new gods of the skies.
[The skies... the skies... the skies... the skies... the skies...
the skies... the skies...]
"

Sebastian
  • 24
@kidi1: Taki znak, ze palec srodkowy i serdeczny laczysz z wyciagnietym kciukiem, a maly i wskazujacy wyprostowane - taki koles Dio, od Rainbow in the Dark, on tak robil - to nie jest glowa diabla, tylko tak w niebie pokazujesz wazny fragment tekstu.

A ja mam takie wrazenie, ze jest jakis czas dla ludzi, zeby nie bylo cierpienia juz, tak mi sie kojarzy tekst piosneki "Blood and Iron" zespolu Bathory (koncowy
@kidi1: popatrz sobie co chłop wypisuje, imo 100% schizofrenia albo jakiś mega ciężki autyzm, zdrowi ludzie tak się nie zachowują
@StaraDusza: powiem ci tak,jeżeli nie jesteś schizofrenikiem to robisz najlepszy larp schizofrenika jaki kiedykolwiek widziałem, a oglądałem i czytałem w internecie mnóstwo rzeczy (w tym schizoposting, jaki uprawiasz)
@kidi1: Tak, mysle, ze to juz bardzo szybko przyjdzie. Natomiast to jest taka ciekawostka, bo nie wiemy kiedy, wiec nie mozna uznac, ze "aaa, jutro bedzie" - to nawet nie bede pracowal i do sklepu nie pojade po zakupy. Sam Jezus Chrystus nie wie, tylko Bog.
@dizzydom: Na paruzje. Tylko to moze nie byc tak (raczej nie bedzie wlasnie) ze jakas postac swietlista sie pojawi na niebie. Raczej jakos niespodziewanie jakas gwiazda blysnie na niebie, takie fik-mik zrobi i wszyscy (albo wybrani) ludzie znikna, tak zwyczajnie. Wtedy ci, ktorzy nie znikna, zostana moze zamknieci polem plazmy na ziemi i rozpocznie sie show apokalipsy, a ci, co zostana przeniesieni, beda sobie z popcornem to ogladac. Tak fantazjuje, ale