Wpis z mikrobloga

Jest godzina prawie 16 i do tej pory Gibała nie pofatygował się, by podziękować Miszalskiemu za rywalizację czy pogratulować prezydentury. Takiego chamstwa jeszcze nie widziałem - chyba rzadko się coś takiego zdarza. Nawet Duda i Trzaskowski sobie wzajemnie gratulowali. Miszalski też z 3x gratulował Gibale.

Gibała tymczasem do tej pory tylko podziękował za „głosy i wsparcie”. Zwyczajnie mały człowiek. Nie wiem, czy lepszym prezydentem byłyby Gibała czy Miszalski, być może Gibała, ale jestem pewny, że po ludzku Miszalski jest znacznie lepszy. Teraz zapewne Gibała będzie go atakował jeszcze mocniej niż Majchrowskiego. Podły, mały, zawistny człowiek.

Nawet większość współpracowników Gibały, którzy wcześniej atakowali Miszalskiego jak widziałem pogratulowała mu zwycięstwa i życzyła powodzenia…

#wybory #polityka #krakow #4konserwy #neuropa
  • 19
  • Odpowiedz
@Gours: Peowcy nie sa godni podania ręki więc w pełni rozumiem gibałę - każdego należy szanować i podawać rękę ale z wyłączeniem peowców
  • Odpowiedz
  • 1
@funckt: napisz jeszcze ze 100 razy, że mi dają hajs za pisanie niepochlebnych opinii na temat Gibały na tagu #krakow na Wykopie, który czyta ze 100-200 osób, potężna moc xD Zwłaszcza dzień po przegranych wyborach przez Gibałę.

PS. Nie zgadzasz się z tym, że zachowuje się jak mały człowiek, że nie chce pogratulować wygranej?
  • Odpowiedz
@Gours: Za to jak KO wyciągała różne bzdury z kapelusza na Gibałę to się nie dziwię.

Duda to nie umiał Bidenowi pogratulować wygranej tylko gratulował "udanej kampanii" bo w pisie wszyscy byli przekonani, że "na pewno amerykański Sąd Najwyższy da prezydenturę Trumpowi" xD
  • Odpowiedz
@Gours: Ty to masz ciekawe rozumowanie. Jak KO zaczyna brudną kampanię pełną oszczerstw i kłamstw, to spoko. Jak Gibała wywiesza plakaty w odpowiedzi, to HURR DURR ALE MIAŁKI CZŁOWIEK NO JAK TAK MOŻNA!
  • Odpowiedz
  • 0
@funckt: nudny jesteś z tym płaceniem. Jeszcze raz i masz bana. Nie za samo „oskarżenie”, ale właśnie za zanudzanie i mendzenie.

@smilealittlebit z tego co wiem nie KO, tylko jakiś deweloper. Nie wiadomo, czy były między nimi jakieś związki, czy może deweloper ma jakieś osobiste porachunki z Gibałą albo jego rodziną czy też po prostu chciał, żeby wygrał ktoś inny. Co tam było kłamstwem i oszczerstwem?
  • Odpowiedz
  • 0
@smilealittlebit: przecież rodzina Gibałów ma w cholerę wrogów, a przecież jego ojciec i brat też się obracają w towarzystwie deweloperów. Absolutnie nie wykluczam tego, że mają z kimś kosę. Milion złotych to grosze dla jakiegoś poważnego dewelopera. To jedna z opcji
  • Odpowiedz
@Gours:

obracają w towarzystwie deweloperów


Jeżeli Gibała się obraca w towarzystwie deweloperów, to Miszalski jest marionetką deweloperów, biorąc pod uwagę kto sfinansował mu kampanię (m.in. Strabag).
  • Odpowiedz