Wpis z mikrobloga

Oto historia z gatunku jest jak jest i inaczej nie będzie. Chłopaczki z #redpill sobie latami grindują i walczą o bycie najlepszą wersją siebie. Tu koleś znalazł sobie babkę a potem teściu dał na biznes, spłacił biznes jak nie wyszedł i dom zbudował. A ty walcz chłopie sam przeciw całemu światu xD

#blackpill
m_ney - Oto historia z gatunku jest jak jest i inaczej nie będzie. Chłopaczki z #redp...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@m_ney: To "codzienne stawanie się lepszą wersją siebie" w przypadku mężczyzn którzy nie są przystojni i charyzmatyczni oznacza, że masz potulnie jak piesek pracować na dobrostan społeczeństwa.
Toksyczny chłop nawet nie musi być minimalnie odpowiedzialny życiowo, bo kobieta z chęcią będzie dawała mu się wykorzystywać nawet na tym polu.
  • Odpowiedz
@m_ney: nie każdy biznes wychodzi. Dostali też dom, a skoro tyle dużych rzeczy, to łatwo sobie wyobrazić że jej ojciec płacił też za inne rzeczy - może Wesel, może wózek i wakacje dla dziecka itd. Poza tym byli rodzina, teściu nie zakładał że się rozejdą, może się lubił z jej mezem. No i jak wiadomo z opisu, to teść, czyli chłop prawdopodobnie zapracował na 3 pokolenia(swoje pokolenoe, bo się utzymal, swoich
  • Odpowiedz
@m_ney: Jak wszyscy wiemy- kobiety lubią robić z siebie ofiary i pokrzywdzone. Trzeba wysłuchać drugą stronę i to co ma do powiedzenia. Dziwię się, że koleś uciekłby gdyby miał taką sielankę.
Możliwe, że ojciec wybudował dom, a raczej kupił działkę jeszcze przed ich ślubem przez co ziomek nie miał żadnych praw do domu, więc po co miał w niego inwestować? Tak ex żona wyruchała mojego kuzyna z tym wyjątkiem, że on
  • Odpowiedz
ja płąciłam za wszystko

on marudził

ja kosiłam trawnik

on pił połówke i dwa piwa

boje się że jak go spotkam to za nim zatęsknię


@m_ney Czyli ładnie wyjaśniony cały blackpill. Natura.
  • Odpowiedz