Wpis z mikrobloga

Mam 30 lat, za daną pokutę odprawiłem, obraziłem #mirko następującymi grzechami.

Z rok temu, po otwarciu nowej #biedronka obok mojego bloku napisałem, że w mojej biedronce nie ma problemu palet, jest ona czysta, schludna, zadbana i biedronka > #lidl. Mirki wtedy pisały, Mirku, zobaczysz za rok. Ja sobie wtedy myślałem, co oni #!$%@?ą.

I co się stało przez ten rok? Ta biedronka jest tak #!$%@? paletami, że #!$%@? w pale się nie mieści. XD W KAŻDEJ, dosłownie KAŻDEJ alejce jest po kilka palet. Dzisiaj na każdej prawie był ruch wahadłowy. I wgl grama przesady. Od tygodnia przechodzę w alejce gdzie są zazwyczaj chusteczki do ekranów/okularów zobaczyć czy już rozłożyli i od tygodnia stoi tam #!$%@?, ta sama (poznaje po karmach dla psów na wierzchu, #!$%@? wie czemu to tam stoi) paleta, a chusteczek jak nie było tak nie ma. Pomijam fakt, że już straciłem nadzieję, że kiedykolwiek wyłożą tam mrożony szpinak.

Z czystej, schludnej biedronki to jest teraz jakaś graciarnia. Ten sklep jest najbliżej mnie zdecydowanie, ale to co #!$%@?ą sprawiło, że po przeprowadzce, ostatecznie już nie będę chodził do tej siec sklepów i przerzucam się na #auchan (akurat w nowej lokalizacji, w podobnej odległości od siebie będę miał auchan, biedronkę i netto).

HA TFU na ten portugalski ryj.

#oswiadczenie #zakupy #promocje #jedzenie #uokik
  • 4
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: dokładnie tak jest rok jest OK potem wszystko #!$%@?. Niedawno byłem w bierze koło 19 godziny, paczę a tam czysto, brak palet w alejkach, wybór bułek niesamowity (przypominam że to była 19 wieczorem) myślę sobie co jest grane sklep pomyliłem czy co? Co się okazało? przyjechał jakiś kierowniczek na kontrole, aż miałem ochotę do niego podejść i powiedzieć coś w stylu "dziękuję że Pan przyjechał bo tak czysto w tej
  • Odpowiedz