Wpis z mikrobloga

Jestem ciekaw w którą stronę ludzkość pójdzie skoro już teraz wielu ludzi uważa że ich zwierzątka są ich DZIECMI, a sami nazywają się już rodzicami (nawet jak nie mają prawdziwego dziecka).

Takie memy niby heszki heheszki, ale coraz więcej tego w internecie. Ludzie serio myślą, że zwierzęta są jak ludzie jeśli chodzi o psychikę w porównaniu z ludźmi 1:1. A tak przecież nie jest.

I żeby nie było, sam bardzo lubię zwierzęta, ale to w którą stronę teraz skręcamy z tym tematem to robi się trochę creepy

#zwierzeta #psy #koty #zycie #ludzie #relacje #zwiazki #milosc #psychologia
Milo900 - Jestem ciekaw w którą stronę ludzkość pójdzie skoro już teraz wielu ludzi u...

źródło: temp_file4231147905064510189

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: to jakiś margines świrniętych rodziców których dzieci siedzą w domu, wszystkie dzieci które chodzą do przedszkola muszą mieć aktualną książeczkę szczepień.
Ale znowu oni powiedzą że to Ty szkodzisz swoim psom bo je szczepisz xD że dzieci się nie powinno szczepić bo szczepionki szkodzą. Więc w rozumieniu tych świrniętych rodziców oni robią dobrze i w ten sposób dbają o swoje dzieci xD
  • Odpowiedz
@Milo900: To zjawisko już jest od dawna, tylko teraz jest internet i napotykamy to częściej, więc nigdzie nie skręcamy tak jest od wielu lat i nic złego się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@kidi1: W psy idą ludzie którzy nie mają czasu na dzieci, tak jak mój brat i jego żona, oboje prowadzą biznes, nie mają czasu na dzieci więc wzięli dwa psy do domu.
  • Odpowiedz
@Pabick: Wiem o tym, moi znajomi nie mogą mieć dzieci i mają dwa bulteriery, które traktują jak dzieci. Urodziny im nawet wyprawiają. Zjawisko psieci istnieje już od dawna, ale teraz w dobie internetu więcej się o tym słyszy.
  • Odpowiedz
wykopki: nie mają dzieci i zwierząt
też wykopki: maja ból dupy o dzieci i zwierzęta, w zależności od wpisu

za każdym #!$%@? razem xDDD
  • Odpowiedz
że dzieci się nie powinno szczepić bo szczepionki szkodzą


@Pabick: wydaje mi się, że spora część po prostu zaniedbuje swoje dzieci. Wiem jak to wygląda w jednej z podstawówek. Dzieci nie radzą sobie w szkole, nikt nie pomaga im w lekcjach, a mają pretensje do innych rodziców, że ich dzieci radzą sobie lepiej. Nie każdy nadaje się do rodzicielstwa niestety.
  • Odpowiedz
@Milo900: to jest dla mnie smieszne - takie uciekanie od pelnej odpowiedzialnosci przez jej namiastke "nie chce dziecka bo to za duza odpowiedzialnosc" pies jest latwiejszy - (nażrec sie + wyspać + wysrać) x 3000 razy. a jak zdechnie to sobie mozna wziac nastepnego. dziecko to dugofalowy biznes czesto na cale zycie a nie na 5lat jak pies.
  • Odpowiedz
Wiem jak to wygląda w jednej z podstawówek. Dzieci nie radzą sobie w szkole, nikt nie pomaga im w lekcjach, a mają pretensje do innych rodziców, że ich dzieci radzą sobie lepiej. Nie każdy nadaje się do rodzicielstwa niestety.


@Paczek_w_masle: Dlatego decydowanie się na dzieci to większa odpowiedzialność niż na psa. Dzieciom trzeba poświęcić więcej czasu i te interakcje z nimi są bardziej skomplikowane niż z psem czy kotem. Pies jest
  • Odpowiedz
@Milo900:

Ludzie serio myślą, że zwierzęta są jak ludzie


100% racji. Dzieci w większości częściej drą japę niż zwierzęta, a dorośli ludzie są często głupsi, wystarczy spojrzeć na wszelkich fanów patostreamow, rusków, konfederatów, czy innych dewiantów. XD
  • Odpowiedz
@Milo900: No to niech sobie traktują. Prawda jest taka, że coraz mniej ludzi może mieć dzieci, bo i ze względów finansowych i też problemów z zajściem w ciążę, więc co szkodzi, że chociaż zwierzak im to zastąpi i będą szczęśliwi?
  • Odpowiedz
@Milo900: nikt nie myśli że zwierzęta są jak ludzie 1:1, ale ludzie są w stanie nazywać zwierzęta dziećmi bo spełniają dla nich podobna funkcje. Nie wiem jak można mieć o to ból dupy xd
  • Odpowiedz
@niochland:

wykopki: nie mają dzieci i zwierząt

też wykopki: maja ból dupy o dzieci i zwierzęta, w zależności od wpisu

Też tego nie rozumiem niech ktoś wytłumaczy
  • Odpowiedz