Wpis z mikrobloga

Okrutnie się zwruszyłam. Opowiem wam o przyjaźni między kobietami.
Znajoma miala męża, jej samotna przyjaciółka z dziećmi przychodziła do nich na kawki, urodzinki. Tu cioteczka, tu wujeczek.Generalnie w języku wykopków - Karyny i przegryw.
Nagle mąż spakował swój bajzel i poszedł mieszkać do tej jej koleżanki. Jej wygląd i charakter - dla większości facetów kobieta z piekła rodem. Mnie samej włosy stają w dęba. - żeby ożenić się z taka kobieta to trzbaa miec jaja ze stali.
Szok i milion pytać. Szybko jebli dzieciaka, a między nimi, a jego byłą ( która juz sobie przygruchała kolejnego przegrywa i też zaciążyła) trawała wojna z użyciem szkół, sądu, opieki społecznej, teściowych, policji itd.
Obsmarowywali się gdzie się dało, nikt nie pozostał dłużny. Trzeba zanaczyć, że towarzystwo jest dośc specyfjczne - w sumie wielu by nazwało ich za patologie, ale bez chlania i ćpania.
Niedawno książe o któreg o sie pożarły #!$%@?ł. Znalazł sobie nowa babę i szybko się znowu rozmnożył.
W weekend idę i zdziwiona spotykam dwie koleżaneczki, które omało się nie pozabijały - jak gdyby nigdy nic idą razem, bo urodziny synka, której tata #!$%@?ł. Dwie rodziny zrobiły dużą impreze z tortem, prezentami w jakiejś wynajętej sali.
Teraz każda ma trójkę dzieci i każde z innym - dwójka dzieci ma wspólnego starego. Zajebisty patchwork. Znowu są jak rodzina.
Jedna przeprosiła druga i teraz rozpływa się jaką ma wspaniała koleżankę - wszystko wybaczyła. Miałam oczy jak pięciozłotówki.
Niby happy end, ale niesmak pozostał.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki #zwiazki
  • 29
  • Odpowiedz
  • 0
@paczelok: @paczelok @lexico To nie jest puszczalstwo ( cokolwiek t wedlug was znaczy), najczęściej to bałagan w życiu i w glowie. Skakanie z kwiatka na kwiatek ma swoje przyczyny czy u kobiet czy u mężczyzn
  • Odpowiedz
  • 0
@paczelok: @lexico Poprostu nie rozumiem tego terminu. Jak to zdefiniować? Ilościa dzieci czy partnerów? Czy ten facet jest " puszczalski"? Ma większe tempo niz one.
  • Odpowiedz
Poprostu nie rozumiem tego terminu. Jak to zdefiniować?


@Ana77: 3 dzieci i każde z innym to "gościnna w kroczu" ( ͡º ͜ʖ͡º)

Puszczalska, to gdy z każdym nowym miesiącu ma innego "chłopaka".
Gdy ma dzieciaki, to już patola.

Szkoda dzieciaków, bo w szkole będą wyśmiewane.
  • Odpowiedz