Wpis z mikrobloga

127 845 + 79 + 19 = 127 943

Twierdza Warszawa - czyli zbieranie wszystkich fortów które nadal istnieją oprócz fortu odolany który jest na zachodniej pomiędzy torami (ogólnie za dużo z niego nie zostało)
Chyba jedna z wolniejszych moich podroży. Zrobione 80 km w 4h ale całkowity czas to prawie 5h.
Tak jak zakładałem skoro jest zimno to będzie pusto i tak było. Jednak sam miałem ochotę po 30km wracać do domu. Ale ciągle w głowie że jeszcze jeden fort i wracam. Ostatecznie ostatni fort Mokotów zdobyty podczas deszczu a potem powrót na pkp

Na ten rok planuje jeszcze objechać całą Twierdzę Modlin ale to już troche większe wyzwanie.
#rowerowyrownik #gravel #rower

Skrypt | Statystyki
Yurakamisa - 127 845 + 79 + 19 = 127 943

Twierdza Warszawa - czyli zbieranie wszystk...

źródło: 1000004748

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@theicecold: mam komputer rowerowy garmin edge 530. Dość drogi ale dokładny i ma nawigację na której mi zależało. Bo w pewnym momencie telefon jednak odkrywa swoje wady szczególnie gdy nie ma zbyt dobrej baterii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: rozumiem, dzięki za podzielenie się doświadczeniem. Pojeżdżę trochę z telefonem (niedawno wróciłem po długiej przerwie do roweru) i zadecyduję, czy telefon mi wystarcza, czy nie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz