Wpis z mikrobloga

@pratzownick: przejdzie. Tylko nie licz że dziś odeśpisz. Dziwne są te pierwsze noce. Jak cię zmuli w ciągu dnia, to śpij ile możesz. Bo w nocy znów może być różnie. Mnie męczyło ze dwa tygodnie z tego co pamiętam. Powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bloodaxis1: Jeżeli chodzi o piwkowanie przed monitorem to z różną intensywnością od jakichś 5-6 lat. No a takie picie weekendowe ze znajomymi to oczywiście dłużej.
Najdłuższą przerwę miałem na początku 2021 trochę ponad dwa tygodnie.
  • Odpowiedz
@pratzownick: o kurde, ciezko bedzie. Jak masz ochote zerwac z nalogiem na dluzej, to idz do lekarza. Akcje typu "cold turkey"ucza moze na przyszlosc zdrowego podejscia do picia, ale moga cie wykonczyc.
Idz, da ci cos na uspokojenie jak ci lapki chodza. Z tym spaniem w ciagu dnia to nie przesadzaj. LEpiej sie zmeczyc i spac w nocy. Ale podstawa to lekarz. Witaminki, cos nawadniajacego, lekkie dobre jedzenie.
  • Odpowiedz
@pratzownick: Idź do lekarza po benzodiazepiny(pewnie diazepam), jak nie wypisze to zostaje płatna e-porada u psychiatry. I łykaj witaminy z grupy B. Szczególnie tiaminę w dużych ilościach. Leż w cichym i zaciemnionym pomieszczeniu popijając drinka z elektrolitami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pratzownick: uszy do gory, mi sie udaje byc w trzezwosci juz ponad 600dni (od 15.08.22). Nie wyznaczaj sobie bog wie jakich celów, grunt to nie pić 24h, później dzień, kolejne 2x12h... i tak leci. Jak nie chce ci sie chodzic stacjonarnie to polecam grupki AA online, w pierwszych dniach to daje ukojenie i zajmuje czas popołudniami. W razie co wal jak w dym i do mnie.
  • Odpowiedz
@pratzownick: ja jeszcze dodam ze kup sobie dużo różnych smaków herbat żebyś miał co pić gdy wieczorem organizm będzie się domagał żebys coś wypił.
  • Odpowiedz
@Bloodaxis1: No wiadomo, po eksperckich poradach na wykop taki już nigdy nie tknie nawet piwa i będzie żył długo i szczęśliwie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz