Wpis z mikrobloga

@perseweratywnosc: ja z przerażeniem obserwuje to co toktok robi z ludźmi. zwłaszcza lochami.
jest taki ruch, trend, nie wiem jak to nazwać- 'witchtok' gdzie jest forsowany jakiś okultyzm na kiju, wróżenie z kart, robienie rytuałów etc. i tylko możecie sobie wyobrazić moją mamałygę, gdy żona mi oznajmiła że w salonie trzeba zrobić ołtarzyk bo tam będzie kwiatek z duchem którego ona zrobi pakt i on sie będzie domem opiekował, a poza
@GladysDelKarmen jedynyne co rozwinęły u mnie gry to skłonności socjopatyczno, rasistowskie.Tak tak gram w lola, przynajmniej nauczyłem się przekleństw w kilku językach głównie greckiego i rumuńskiego.
@CeasingDig40K: no nie wiem. Trzymam się swojej racji. Grając w szachy nie mam tęczowych pionków i czy trans wierzy a i trawis mi nie tańczy na szachownicy. I raczej nie spotkasz #!$%@? graczy. No ale to kwestia gustu, którym opieram swoją wypowiedź ( ͡ ͜ʖ ͡) a i nie jesteś narażony na epilepsję i #!$%@?
@CeasingDig40K: owszem i racja. Ale ja nie oczekuję że będę lubił i jarał się tym co większość i inni. Znam siebie i wiem że ja bym zwariował. To jest moja opinia a inni niech sobie robią co chcą.
Anyways... Wyobraźcie sobie np. Underground 2 z tylko full disco polo soundtrackiem ( ͡ ͜ʖ ͡) takie kombo na pewno by mi zrobiło jakiś uraz psychiczny