Wpis z mikrobloga

Ktoś z was tutaj gra w day trading? Jakim sposobem gracie?

Ja jak dotąd kierowałem się tylko arkuszem zleceń i dziubdzialem po parę zł na zleceniu, ale to zbyt niskie zarobki w porównaniu do spędzonego czasu, więc przydałoby się to czymś usprawnic

#gielda
  • 14
  • Odpowiedz
@essos zazwyczaj planowałem dzień i szukałem znaczących poziomów gdzie cena zawracała i otwierałem kiedy sesja NY się zaczynała ale teraz sobie projektuję algorytm handlowy i sprawdza się na realnych danych bardzo dobrze i już nie będę musiał się #!$%@?ć kiedy market trzepie w obie strony bo cholery idzie dostać piernicząc się z tym wszystkim i do tego newsy są ostro manipulowane
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@essos był czas, gdy grałem w ten sposób. Łapałem lokalne górki i dołki, tzn. starałem się. Dawało to niewielki zysk, ale stabilnie 10-20 dolarów dziennie można było wyciągnąć. I to ze stosunkowo niewielkiej kwoty ogólnej. Doszedłem jednak do wniosku, że lepiej wejść grubo w jedną pozycję i nie bawić się w takie grosze. Nie chcesz wiedzieć, ile razy Marcin dzwonił od tej pory.
  • Odpowiedz
@essos ale na czym chcesz ten DT robić? Cfd, futures, spółki,cfd na spółki?
Jak masz swoją metodę gdzie zarabiasz pewne parę zł,to po prostu zwiększ zaangażowanie kapitału, dźwignię i tyle.
Jak chcesz na futures działać w oparciu o arkusz zleceń to pozdro600 , zobaczysz jak przychodzi order na 3k koni i #!$%@? ci twoje skrupulatne cyrklowanie. Jak na spółkach z us to tez gl hf x
  • Odpowiedz
@essos: Najlepiej napisać własnego bota łapiącego lokalne dołki, robisz tylko drobne poprawki w algorytmie raz na ileś, zamiast cały dzień siedzieć na giełdzie. W ten sposób przez ostatnie 9mcy wyciągnąłem ok 17%. Przy ilość czasu poświęconego w ten projekt twierdzę, że to znośny wynik.
  • Odpowiedz
@essos day trading to w dużej większości (ładnie) kamuflowany hazard. Zbierasz sobie po te parę zł, aż Cię kiedyś pociągnie w drugą stronę i wyzeruje depo i zyski za cały rok ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz