Wpis z mikrobloga

@JohnnyPomielony po nocach to mi się śni hymn ligi mistrzów bo zdobyliśmy ją 5 razy w 9 lat przyglupie XD czego nie można powiedzieć o bordowych wojownikach którzy niestety pechowo po raz kolejny nie potrafią przejść magicznej bariery ćwierćfinału ligi mistrzów XD
@Bielawski: Powinieneś się leczyć chlopie, gdyby sędziowie nie dawali karnych z dupy i sędziowali pod was to #!$%@? byście mieli a nie ligę Mistrzów. Nie mówiąc już o tym że pierwsze 5 to sobie dosłownie kupiliście xDD poniżej masz przykład, real + arbitrzy w jednej koalicji
JohnnyPomielony - @Bielawski: Powinieneś się leczyć chlopie, gdyby sędziowie nie dawa...
@JohnnyPomielony Ty mi piszesz ze powinienem się leczyć? Odśwież ten tag i zobacz jakie pośmiewisko jest z twoich wpisów, większość ludzi kieruje cie do Choroszczy ale trochę przeraża mnie fakt, że Ty to wszystko piszesz na serio. Do tej pory myślałem że to troll i sobie smieszkujemy, ale widzę że tutaj naprawdę jest potrzebny psychiatra XD
Dobranoc kolego, jeszcze nadejdą piękne dni dla Barcy i sędziowie przestaną was nękać na każdym kroku