Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@madridista1400: przy potężnym podnieceniu kobietą i przy lekkiej dawce alkoholu nie będziesz się nad tym zastanawiał, tylko będziesz chciał włożyć #!$%@? gdzie jego miejsce i tyle xd a jak będziesz nie poradny to zgonisz na nią że nie umie się ustawić i tyle xd z resztą jak bardzo ci na tym zależy to załóż badoo albo Tinder, dawaj wszystko w prawo i się trafi sarenka, 160 cm z wagą 75 kg
  • Odpowiedz
@madridista1400: to jest jakieś lore dla przegrywów, czy tak na serio? jak na serio to weź idź wyruchaj jakąś młodą ździrę na escorcie dopłać jej 300 zł za GFE i zdejmij z siebie to brzemię chłopie..
  • Odpowiedz
@madridista1400: Po 40tce przestanie Ci zależeć na tym i pogodzisz się z losem, a po 50tce możliwe że zapomnisz o istnieniu bab bo już w ogóle łodyga przestanie dygać. Ja mam 40 lat i też pogodziłem się z dożywotnim prawictwem tak gdzieś koło 30tki. Już dawno uświadomiłem sobie że przez wygląd, brak zdrowia, skrajną nieśmiałość i ogólny przegryw nie mam czego szukać u bab. W kontaktach damsko męskich zawsze byłem totalnym
  • Odpowiedz