Wpis z mikrobloga

  • 68
@KRZYSZTOF_DZONG_UN:
Pisz za siebie. Głos oddany na Sutryka bo nie będę głosować na mafię śmieciową w mieście. Ponadto z całym szacunkiem ale nawet Duda to przy tym babsku to w pełni kompetentny człowiek.
  • Odpowiedz
nie będę głosować na mafię śmieciową w mieście.


@Sin-: zarzuty dla męża vs. zatrudnianie dwóch skazanych na wysokich stanowiskach w urzędzie miasta + masa afer.

Można różnych argumentów użyć, ale ten jest kretyński xD
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Bodnar zrobiła wszystko, aby #!$%@?ć z Jacą.
1. Nie była zupełnie przygotowana, aby odpowiedzieć na pytania o akty oskarżenia wobec męża i szwagra.
2. Nie rozwinęła zupełnie swojego programu, który był zwyczajnie beznadziejny. Wyglądał jak wygenerowany przez AI. Gdy Jaca przedstawiał konkretne plany nowych linii tramwajowych, ona mówiła jakieś ogólniki o bezemisyjnym transporcie.
3. Poległa na elementarnej wiedzy o problemach Wrocławia.
4. Jej wystąpienia publiczne to zwyczajna pajacerka. Mówiła jak
LebronAntetokounmpo - @KRZYSZTOFDZONGUN: Bodnar zrobiła wszystko, aby #!$%@?ć z Jacą....

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-21 213514

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 26
@KRZYSZTOF_DZONG_UN bodnar miała szansę wygrać gdyby olala walkę o 2 turę, gdy się odezwała to wrocławianie zobaczyli,że są w takiej dupie,se nie warto #!$%@? robić nic o tej #!$%@? Wrocław. Politycy zgotowali nam gówno nie wybor
  • Odpowiedz
W sądzie przegrała w trybie wyborczym


@Sin-: ale ty rozumiesz co zacytowałeś, a o czym pisałeś? xD

Nie pajacuj.


@Sin-: uwielbiam, jak ktoś myli X z Y, a potem wyzywa innych. Brzmisz jak konfiarz xD

No i plot twist - to sutryk tak zarządza gospodarką odpadami, że Wrocław ma najdroższe opłaty za śmieci ze wszystkich miast wojewódzkich ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: Ah czyli Ty możesz wyzywać innych a jak Ci ktoś zwróci uwagę to wielkie oburzenie. Może zacznij widzieć belkę w swoim oku. To nie będziesz zaskoczony, że ktoś dostosuje swój komunikat.

Po drugie czego nie rozumiesz? To jest dokładnie ta sama sprawa. Nie ma tutaj X i Y. Jest tylko X.

Ps: Rozumiem, że jesteś za Bodnar bo piszesz od niej od kilku tygodni ale mam prawo do swojego zdania
  • Odpowiedz
Ah czyli Ty możesz wyzywać innych


@Sin-: ale ja cię nie wyzywałem. Stwierdziłem fakt, że nie głosowanie na Bodnar, bo mąż ma zarzuty, a głosowanie na typa, który zatrudnił dwóch skazańców to kretynizm. Można nie głosować na Bodnar, bo jest głupia, bo nie zna Wrocławia, bo źle jej z oczu patrzy, ale twój argument jest idiotyczny, bo dla ciebie zarzuty mają większą wagę, niż skazanie.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Bo oni myślą, że jak frekwencja będzie na poziomie poniżej 50 % to wszyscy się przejmą, że lud olał wybory i wyraził dezaprobatę XDDDDDD

To wcale nie będzie tak, że ten co wygra mobilizując swój beton ogłosi sukces i wszyscy zgodnie powiedzą, że nieobecni głosu nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau:

ale twój argument jest idiotyczny, bo dla ciebie zarzuty mają większą wagę, niż skazanie.


To jest bardzo nielogiczne co napisałeś i mam szczerą nadzieję, że jak sobie to kilka razy przeczytasz to sobie to uświadomisz.

że nie głosowanie na Bodnar, bo mąż ma zarzuty.


Ona nie jest bez winy. Była w tej samej spółce.
  • Odpowiedz
@Sin-: to jest bardzo logiczne, ale w twoim rozumowaniu brak logiki ¯\(ツ)/¯

1. Mąż Bodnar ma ZARZUTY
2. Sutryk zatrudnia dwóch skazańców
3. Wybierasz sutryka, bo mąż Bodnar ma zarzuty
4. Mówisz coś o braku logiki ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Ogau: Wybór był pomiędzy dżumą a cholerą ale mafia śmieciowa zaważyła. A Bodnar pracowała dla tej spółki. Jeszcze raz napiszę, że ja za Sutrykiem nie jestem i gdyby wystawiono lepszego kandydata z 3D to miałby mój głos. Bo dlaczego nie?

A co do zatrudnienia dwóch skazanych to niestety wiedzy o tym nie posiadam i pewnie stąd to nieporozumienie. Pierwszy raz o tym czytam. Dasz jakieś źródło?
  • Odpowiedz