Wpis z mikrobloga

@KjatanSveisson: nie wiem czemu ludzie się tak o te ceny oburzają - wszędzie gdzie są pieniądze tam będzie ktoś próbował zarobić, w najlepszym wypadku nie kupisz, jak ktoś kupi nieświadomy cen i jest zadowolony to w czym problem? Większym problemem jest sprzedawanie #!$%@?/replik, jak zwał tak zwał i wciskanie tego ludziom za grube siano
  • Odpowiedz
@Szimu: Nie wiem, może dlatego, że wtedy te grupki nie mają sensu? Wszedłem na jedną, drugą i co? Nawet 5 minut tam nie spędziłem, bo jaki sens ma szukanie tam czegokolwiek skoro 95% ofert jest powyżej ceny rynkowej? Jeśli ktoś szuka czegoś na grupach itp. To chce kupić trochę taniej. Trochę bez sensu tracić czas na szukanie po grupkach, żeby końcowo kupić coś od randomowej osoby drożej niż np. Na Notino
  • Odpowiedz
Nie wiem, może dlatego, że wtedy te grupki nie mają sensu? Wszedłem na jedną, drugą i co? Nawet 5 minut tam nie spędziłem, bo jaki sens ma szukanie tam czegokolwiek skoro 95% ofert jest powyżej ceny rynkowej?


@Hehehe115 jak umiesz filtrować typów z 21,37% marżą i tych normalnych to ustrzelisz fajne okazje. Dużo moich flakonów pochodzi z grupy i wszystkie zostały kupione po dobrej/bardzo dobrej cenie. Wystarczy nie mieć oczu w dupie
  • Odpowiedz
@Hehehe115 chyba jasne że przy sprzedaży homeopatycznych ilości cena za ml rośnie? Najlepsi są tacy co chcą 5ml jakiegoś gówna typu encre noire. Chcesz taniej za ml to zostaje ci kupić butle 200ml i potem się z nią bujaj.
  • Odpowiedz
@sruba_m3: Mi nie chodzi o mililitry, a flakony. Może byłem na złych grupach, ale byla tam dciana ogłoszeń z cenami gorszymi niż na perfumehub. Tak mówię o flakonach, nie odlewkach.
  • Odpowiedz