Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Staram się unikać dwuznacznych sytuacji na drodze, ale czasami zrobię coś, co potem nie daje mi spać. Tym razem jechałem droga z ograniczeniem do 70 i pokonała mnie zmiana świateł. Gdy byłem w pobliżu sygnalizatora sygnał zmienił się na żółty, więc dałem po hamulcach, ale szybko odpuściłem, bo wydawało mi się, że zatrzymam się na pasach, gaz i przejechałem. Przez te dzikie manewry i brak zdecydowania mogłem wjechać, gdy sygnał zmienił się już na czerwony. Pocieszające jest to, że zagrożenia nie stworzyłem żadnego, bo w obrębie skrzyżowania nie było innych pojazdów. Została tylko nauczka dla mnie, ale. Zastanawiam się, czy mogę też spodziewać się innej pamiątki. Policja nie była bezpośrednio świadkiem tego przejazdu. Jednak martwi mnie, czy jest szansa, że monitoring miejski nagrał zdarzenie i mogę dostać za to mandat? Pal licho mandat, bardziej interesują mnie punktu karne.

#polskiedrogi #prawojazdy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim nie bój się, jeśli nie ma systemu red light na skrzyżowaniu to monitoring nie jest w takim przypadku podstawą do wystawienia mandatu jeśli za rękę Cię nie złapali
  • Odpowiedz