Wpis z mikrobloga

@panthererose: Może być nadwaga, lubię duże dupy i cycki, ale też raczej nie otyła, totalnie ulana. Nie przeszkadzają mi masywne uda. Natomiast najmniej atrakcyjna sylwetka dla mnie to wychudzona i kształty jak nastoletni chłopiec.
  • Odpowiedz
@panthererose: BMI jest o dupe rozbić. Grubym laskom tłuszcz od pewnego momentu zaczyna się odkładać na dłoniach i nawet w środku zimy idzie się zorientować, która jest tucznikiem, a która jest zdrowa. Grubym po prostu palce przypominają serdle xD
  • Odpowiedz
@panthererose:
Nadwaga to nie problem, widziałem kilka ankiet ze zdjęciami kobiecych ciał z różnym BMI i za najatrakcyjniejsze uważano takie z około 25% BMI czyli zasadniczo nadwagą. Tak naprawdę to wbrew temu, co kobietom się wydaje większość mężczyzn nie przepada za ultrafitnesskami* z widocznymi mięśniami i lepiej żeby kobieta miała trochę za dużo niż trochę za mało tłuszczu.
Tzn ważne żeby była po prostu zgrabna, a nie jest kiedy jest zbyt
  • Odpowiedz
  • 1
@GARN: nie mówimy o skrajnych sytuacjach i dużej nadwadze, ale to prawda. Nad ciałem można zawsze pracować, zaś twarz to tylko inwazja skalpela (chyba, że jakieś trądziki czy coś to wiadomo, że można wyleczyć)
  • Odpowiedz