Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niedawno rozstałem się z dziewczyną, niedługo czeka mnie przeprowadzka do innego miasta i w sumie zaczynam życie od nowa. Mam 25 lat, to był mój pierwszy związek i od roku nie byłem w nim szczęśliwy. Jednak przyzwyczajenie, kontakt fizyczny z drugą osobą i podzielone koszty wynajmu, sprawiały że to wszystko trwało (nie wspominając, że ciężko mi było skończyć tę relację, za dużo już mostów popalilem). Pracuję zdalnie, nie wiem jeszcze gdzie zamieszkać, ale nie o tym. Mam 25 lat, 100k oszczędności, na wlasne mieszkanie nie ma opcji, a niedługo pewnie będę musial na rynek matrymonialny. I tak sobie myślę, czy nie warto zainwestować czas i pieniądze w swój wygląd. Na początku chciałbym założyć aparat na zęby i zrobić forme na siłowni, a po 1-2 latach zainwestować w operację plastyczną nosa i może jakieś pomniejsze zabiegi. Sporo kompleksow mam, nie chce ich przepracowywać, tylko rozwiązać problem, bo są takie możliwości. Na początku chcę skupić się na sobie, ale jak już ogarnę się do zadowalającego stopnia to chce nadrobić to czego nie miałem w młodości, porandkować, wyszaleć się. A na pewno będzie to latwiejsze będąc 7/10 niż 5/10. Nie wiem jak wygląda dzisiejszy rynek matrymonialny, jego obraz może być zakrzywiony, bo wykop to jedyne miejsce gdzie obserwuje ten temat. Co myślicie o takim podejściu? I ewentualnie gdzie polecacie zamieszkać, nie interesuję mnie top 5, ale jakieś średnie miasta z fajnie rozwiniętym sektorem usług (Myślę nad Bielsko-Białą). #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #logikarozowychpaskow #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mirko_anonim: Byłem gdzieś w podobnym miejscu, stawiałem życie na nowo. Co bym Ci podpowiedział:
- siłka i dieta to zawsze dobry pomysł. Po zrobieniu formy możesz pomyśleć o jakiejś porządnej sesji sylwetkowej i Tinder należy do Ciebie.
- dobry barber + ciuchy dopasowane do sylwetki + sylwetka choćby w trakcie budowy już robi sporo
- imo operacje plastyczne nie są do niczego konieczne, o ile nie masz jakichś koszmarnych defektów, aparat
  • Odpowiedz
A na pewno będzie to latwiejsze będąc 7/10 niż 5/10


@mirko_anonim: nie będzie jeśli dalej będziesz mieć kompleksy. A skoro chcesz iść w operacje plastyczne to potem po prostu pójdziesz w kolejne. To jest niekończąca się historia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja byłem w podobnej sytuacji rok temu - rozpad związku, trzeba było się wyprowadzić, bo moja pracowała 80% stacjonarnie, a ja 100% zdalnie. Wyprowadziłem się z Warszawy do Radomia, bo też było mi szkoda kasy na wynajem i to była mega dobra decyzja. Fajne miasto, do stolicy blisko, wszystko co potrzeba jest. A mieszkanie samemu jest mega zajebiste, zwłaszcza, jeśli jak ja jesteś osobą, która lubi ciszę i spokój w
  • Odpowiedz
Zryty beret i branie się za temat nie z tej strony.
Czas na szalenie był do 25rż. Jak do tego czasu nie obudziłeś w sobie tygrysa to już minęło.
  • Odpowiedz