Wpis z mikrobloga

Fundacja dioz w nocy ukdradla koljnego psa -_- wlascicielce uciekl owczarek podhalanski i doslownie po 2h byla juz zbiorka oczywiście tresc zaklamana by wyciągnąć jak najwięcej kasy. Wlascicielka walczy o to by psa odzyskac choc nie jest to latwe gdyz oni juz zbieraja kase i musieli by oddac itp
Osobnik ze zdj jezdzi po pl kradnie zwierzeta i zbiera na nich pieniadze ktore w sporej wiekszosci sa defraudowane na ich prywatne potrzeby tlumacza, ze np 10 tys poszlo na trzy dni opieki nad malym pieskiem.
Tu ukradli owczarka podhalanskiego + opis by julki plakaly i bang. Zbieramy kase.
Serio nie da sie powstrzymac tego przestepczego procederu???
Plujesz na zlodziejski ryj plusujesz


#famemma #dioz #boxdel #afera #csiwykop #wykopefekt #facebook #zwierzaczki
o.....a - Fundacja dioz w nocy ukdradla koljnego psa -_- wlascicielce uciekl owczarek...

źródło: temp_file6837371565177097795

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • 203
@opozycja: #!$%@? #!$%@?, ileż już było takich akcji a to dalej sobie działa, naciąga obłąkańców na kasę a boxdele i inne pały życiowe jeszcze ich promują na konferencjach patomma. Naprawdę nie ma kto się nimi zająć?
  • Odpowiedz
@Krauzzer: Policja w tym kraju to jest kpina. Pójdą z tym na policję i co? Zanim psiarskie cokolwiek zrobią, to zwel już uśpi psa i zrzuci winę na właścicielkę, że to przez zaniedbanie.
  • Odpowiedz
@opozycja u mnie w rejonie było to samo uciekł szczeniak bardzo podobny do beagla, nie chcieli oddać mimo, że właścicielka się do nich zgłosiła. Jedynie jak podpisze z nimi umowę o adopcje i zapłaci za "chipa i szczepienia". Koniec końców pomogłem jej i odzyskała psa bez w/w zabiegów. Dla mnie te wszystkie fundację to łase na kasę skur....
  • Odpowiedz