Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Ka4az: alez ja im sie w nic nie wciiskam i przestan mi bialorycerzu wciskac cos do ust, ze ja im cos KAZE. Nie potrafisz czytac ze zrozumieniem a chcesz tutaj blyszczec jako obornca rozowych i wielce oswiecony wykopek.

ale to co jak on ma dietę, bo jest sportowcem to ona automatycznie ma też być na niej? XD


to samo pokazuje Twoja glupote i brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. Przeczytaj jeszcze raz
  • Odpowiedz
@czuczupikczu wiedziałem, że zaczniesz wplatać swoje durne “bialorycerzyku”. To nie ja bronię tej kobiety tylko swój mąż, a wam radzę odłożyć wykop, bo wam #!$%@?.
  • Odpowiedz
@erni13: Cena życia w kulturze pudelków, patostreamow, youtubowych commentary streamerów i innego gówna dla plebsu interesującego się życiem innych, bardziej niż swoim własnym.
  • Odpowiedz
  • 78
@erni13: ten sam przypadek co z żoną Pierce'a Brosnana.

Ludzie są w szoku, że taki chad może związać się z kimś mało urodziwym i Pierce Brosnan musi się tłumaczyć w wywiadach dlaczego jego żona wygląda tak, a nie inaczej ¯\(ツ)/¯

Absurdalne, ale taki jest ten świat.
waro - @erni13: ten sam przypadek co z żoną Pierce'a Brosnana.

Ludzie są w szoku, że...

źródło: gettyimages-1432996516

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 4
@erni13 nie dziwi mnie to. Parę lat temu na TT polscy frustraci życzyli śmierci Granerudowi i jego dziewczynie bo norweski skoczek powiedział że Kamil wygrywal w tamtym sezonie bo ma więcej szczęścia xD
  • Odpowiedz
@Ka4az: haha klasyczek :D obrazic sie i zamknac morde, bo nie masz argumentow.

Dalej nie doczytales, ze nie krytykuje goscia, ze ma taka zone :) to jego sprawa, my jako ludzie mozemy z boku wydac jakas ocenie i to mnie jedynie dziwi - sylwetka w takiej rodzinie, nic wiecej. Nie bronie nikomu miosci do takiej osoby, nie mowie, ze ma ja rzucic czy ze jest jakims cuckiem.
  • Odpowiedz
@czuczupikczu nie obraziłem i nie zamknąłem mordy, po prostu nie widzę sensu rozmawiania z kimś takim co rzuca hasłami bez pokrycia. Dla mnie szkoda marnować pięknego zimowego dnia jeśli ktoś na moje argumenty się obraża i rzuca bialorycerzyk.
  • Odpowiedz
buzię ma i tak ładną, ludzie są powaleni pewnie wpędzili dziewczynę w kompleksy skoro usunęła wszystkie zdjęcia


@moniuszki: To samo chciałem pisać - dziewczyna ładna, jakby zrzuciła trochę kilo to jest rakieta. Podobny casus z mężej od tej Roxany Węgiel - normalny chłop z wyglądku, może trochę duży, ale cisną go choćby wyglądał jak Quasimodo.
  • Odpowiedz
@erni13: nie popieram, ale rozumiem. Jak leniwą bułą trzeba być, żeby nie musząc pracować i mając dużo pieniędzy nie potrafić zadbać o swoją wagę? Przeważnie żony piłkarzy są ich wizytówkami i dbają o swój wygląd, przecież stać ją na dietę pudełkową z uciętymi kaloriami.
  • Odpowiedz
Low standards.


@erni13: Dla kogo są te niskie standardy? Chłop ma nie żyć po swojemu, tylko przejmować się standardami internetowych anonów? Kim wy jesteście, aby mieć oczekiwania?! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Logytaze - >Low standards.

@erni13: Dla kogo są te niskie standardy? Chłop ma nie ży...
  • Odpowiedz
Dobrze. Dostała motywację, żeby się za siebie wziąć


@BornToDie69: Wiec mówisz, że trzeba mocno kogoś krytykować i gnębić, to wtedy on weźmie i się poprawi? Lecę spróbować z przegrywami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz