Wpis z mikrobloga

131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta do maka i kupuję kawę. Jedna kawa 6,9 zł. Drugą dostaję za darmo z ankiety. Czyli jedna kawa to 3,45 zł x 31 dni daje nam olbrzymią kwotę 107 zł miesięcznie. Muj borze. Ludzie mnie wyzywają i życzą mi śmierci, bo #!$%@? rentę. Kiedyś było tutaj mniej zawistnych i toksycznych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - 131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta ...

źródło: temp_file7008024252341253675

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@dziobnij2: nie przejmuj się tylko rób to, szczególnie że sprawia Ci to przyjemność.

Jak przychodzisz to jest to jakaś godzina szczytu, czy raczej jest spokój?
  • Odpowiedz
@dziobnij2 szczerze mówiąc, to kompletnie bezsensowne działanie. 214zl miesięcznie na kawę, a mógłbyś sobie na spokojnie kupić w tym czajnik, kubek i kawę do robienia tego w domu. To ja, dodając do tego energole, mniej wydaję od Ciebie, a piję dużo więcej niż 0,5l/dzień.
  • Odpowiedz
  • 0
@dziobnij2 nawet taki mac rucha Polaków ( ͡° ʖ̯ ͡°) w UK za ankietę masz big maca albo dowolną inną kanapkę i frytki za 2.99 chyba, kiedyś było 2. Co nie zmienia faktu że o takich cenach w Polsce to można pomarzyć. No nic smacznej kawusi :)
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Po co Cię wyzywają to nie wiem, rób tam co chcesz, ale nawet ta cena którą podajesz jest dalej stosunkowo wysoka za ledwo przyzwoite kawy. Jeżeli sama wycieczka do maka nie ma wartości samej w sobie to polecam zainwestować w aeropress, będzie smaczniej, taniej i może nowe hobby znajdziesz ;)
  • Odpowiedz
Rencista @dziobnij2 siedzi na krawężniku i smaruje czymś brązowym kromkę chleba. Podchodzą do niego @akaisterne , @Bover i @kokos24 :
- Co tam robisz rencisto? - pytają zaciekawieni.
- A, chlebek sobie robię. - odpowiada rencista.
- A, z czym ten chlebek? - dopytuje @akaisterne.
- Z gównem. - unikając wzroku odpowiada @dziobnij2 .
- Jak masz mało hajsu to czemu tak grubo smarujesz!? Mogłeś własną dupę podetrzeć tą kromką, a
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: To mam pomysł: weź od niego chorobę, a on weźmie od Ciebie Twoje problemy. Najlepiej to jak za hitlera, nie? Wybić niepełnosprawnych, żebyś Ty czasem nie czuł obciążenia, bo jesteś taki uciemiężony.
  • Odpowiedz
@dziobnij2: Kawka po 3,45. Przecież kupiłbyś lepszy express za 3tys, do tego kawa, mleko i tabletki do czyszczenia i już w 3-4 lata by Ci wyszło taniej. :D

Tam serio to super, że się ruszasz. Regularne długie spacery mocno poprawiają zdrowie.
  • Odpowiedz
@dziobnij2 twoja renta i możesz ją wydać na co chcesz. Osoba z niepełnosprawnością, tak jak wszyscy inni, ma prawo żyć i z tego życia na miarę swoich możliwości korzystać. Możesz sobie kupić kawę, iść do fryzjera czy jechać na wycieczkę. Nikt nie ma prawa cię z tego rozliczać. Ciekawe czy normictwo chciałoby te 1500 złotych, kawę i twoją chorobę. Zagaduję, że nie.
  • Odpowiedz