Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dejw983: jaki sens kupować tyle piwa jak za 14 zł możesz kupić w biedrze litr jakiegoś wina na przykład kadarki i masz w smaku lepsze, mniej płynów do przyjęcia i w ogóle bo umówmy się #!$%@? 5 czy 6 piw wieczorem to nie jest jakieś super łatwe zadanie to w końcy 3 litry płynów. Na dodatek wino ma więcej % więc lepiej wjeżdża na banie. Nigdy nie zrozumiem zalewania się klikoma
  • Odpowiedz
do wiadomości kadarka z biedry to nie wino tylko chemiczny napój aromatyzowany na bazie wina. Strach to w ogóle wziąć do ust


@weeego: dałem dla przykładu, bo to jest chyba jedno z najtańszych sa jeszcze inne tanie jakieś fresco itp z resztą perła export to typowe koncernowe piwo myślisz że jest robione inaczej niż kadarka i używają tam nie wiem prawdziwego chmielu czy słodu? to wszystko jeden pies w większości jeśli
  • Odpowiedz
z rezta na codzień nie żre tego tylko sporadycznie…


@Dejw983: Aż z ciekawości sprawdziłem, wszystkie Twoje zdjęcia jedzenia to są takie jak tutaj. Tłuste słodkie + alkohol.
A to sporadycznie to wczoraj i przedwczoraj też zamieściłeś. Jak wygląda "sporadycznie" jeżeli 3 dni z rzędu sam dałeś dowody?
Nic mi niby do tego, ale po prostu kłamiesz.
  • Odpowiedz