Wpis z mikrobloga

Dopiero ostatnio dotarło do mnie, że w Polsce dzieje się coś takiego jak protesty klimatyczne realizowane poprzez przyklejanie się aktywistów do drogi xD

Szczerze? Podoba mi się to w chvj i kibicuję im. Nie dlatego, że jestem jakimś wielkim fanem ich teorii, ale dlatego, bo serce się raduje, że jeszcze komukolwiek w tym śmietniku przeżartym komuną chce się o cokolwiek walczyć.

Kibicuję wszelkim ruchom LGBT, aktywistom klimatycznym, strajkującym górnikom, rolnikom, tym co są przeciw aborcji i tym co są za, nawet tym co poszli bronić pisowskich mediów.

To jest kvrwa przepiękne, takie oddolne ruchy. Ostatnie tchnienie prawdziwej demokracji i wolności słowa.

Dziękuję wam wszystkim, którym się jeszcze chce uczestniczyć w takich akcjach, niezależnie od tego o co walczycie.

Blokujcie mi drogę marszami, przyklejaniem się do asfaltu a ja będę wychodził z auta i bił wam brawo.

Jednocześnie pluję na każdego zwykłego cywila, który sam z tym walczy, kłóci się z protestującymi, używa wobec nich agresji bo taki tępy osioł z IQ poniżej średniej nie zdaje sobie sprawy, ze swoim zachowaniem przyczynia się do kompletnego upadku demokracji i wolności słowa. Od razu wiadomo, że jak ktoś stosuje agresję słowną lub fizyczną wobec aktywistów to TĘPAK i ROBOL.

#polska #europa #klimat
LezliNilsen - Dopiero ostatnio dotarło do mnie, że w Polsce dzieje się coś takiego ja...

źródło: temp_file4723896150190912056

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@LezliNilsen im się chce, ale nie specjalnie z pobudek ideowych, tylko dlatego, że dostają za to granty, które pozwalają im żyć na poziomie średniej krajowej.
Kurtyna.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: A mi się to nie podoba. Powinna być informacja, że tego i tego dnia przejdzie taki protest, tu link do strony o co chodzi aktywistom. I cyk, wchodzisz na stronę, widzisz takie główne postulaty (ale na zasadzie tl;dr a nie, że czytasz jakieś "wielkie hasła" i dalej nie wiesz), potem jak chcesz to sobie wchodzić gdzieś tam głębiej w tą stronę i czytasz z czym konkretnie mają problem i co
  • Odpowiedz
@LezliNilsen rozumiem Twój argument, ale się nie zgadzam. Wydaje mi się, że ten sposób zwracania uwagi na pewne problemy jest kontrproduktywny. Zabija istotę demokracji, a przynajmniej dyskusji i argumentacji. Sprowadza się do siłowego „moja racja jest, kura, i koniec”, niewiele różni się od bełkotu wujka pisowczyka, czy szmerów kuzyna peowiaka.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LezliNilsen: Tak, tylko jedno się tu nie klei. Pseudoekologom się chce, ale w przeciwieństwie do rolników czy innych, ich protesty spotykają się z oklaskami i aplauzem ze strony rządzących tym światem, Unią.
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Sprawdź najpierw przez kogo są opłacane te organizacje i później sobie też pomyśl, kto finalnie zapłaci za zmiany, jeżeli jakieś wywalczą. ¯\(ツ)/¯
Rolników to po części rozumiem, bo walczą z korporacjami które korumpują posłów z KE, a rolnictwo i produkcja żywności to sektor krytyczny gospodarki. Z ekoterroryzmem to trochę bezsens, gdzie cała UE emituje tylko 7% światowych zanieczyszczeń gazami cieplarnianymi- a reszta świata będzie mieć w dupie ekologię. Już same
  • Odpowiedz
Jednocześnie pluję na każdego zwykłego cywila, który sam z tym walczy, kłóci się z protestującymi, używa wobec nich agresji bo taki tępy osioł z IQ poniżej średniej


@LezliNilsen: przecież możesz chodzić na te protesty w ramach ochrony przed "cywilami", kto ci broni?
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: o stary, gratuluję bycia w 15%, które wiedzą jak działa liberalna demokracja. Na tym portalu to ciężki krzyż. Może znasz, ale MG zrobiło kiedyś dobry film na ten temat. Jest spoko do podsyłania ludziom, kiedy nie ma się siły po raz setny tłumaczyć tego samego
Morderczy_Morszczuk - @LezliNilsen: o stary, gratuluję bycia w 15%, które wiedzą jak ...
  • Odpowiedz
  • 0
@NieWiemASieWypowiem

>Jednocześnie pluję na każdego zwykłego cywila, który sam z tym walczy, kłóci się z protestującymi, używa wobec nich agresji bo taki tępy osioł z IQ poniżej średniej


@LezliNilsen: przecież możesz chodzić na te protesty w ramach ochrony przed "cywilami", kto ci broni?


Nikt. Tylko sęk w tym, że mi się zwyczajnie nie chce, nie mam czasu, wolę zarabiać pieniądze, robić inne rzeczy. Dlatego tym bardziej podziwiam, że ktoś poświęca swój
  • Odpowiedz
  • 1
@Morderczy_Morszczuk

@LezliNilsen: o stary, gratuluję bycia w 15%, które wiedzą jak działa liberalna demokracja. Na tym portalu to ciężki krzyż. Może znasz, ale MG zrobiło kiedyś dobry film na ten temat. Jest spoko do podsyłania ludziom, kiedy nie ma się siły po raz setny tłumaczyć tego samego


Dla mnie to jest mordko szokujące jak bardzo społeczeństwo dało się stłamsić, złamać i zniewolić do tego stopnia, że są w stanie rzucać się
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowystaryziel

@LezliNilsen: Sprawdź najpierw przez kogo są opłacane te organizacje i później sobie też pomyśl, kto finalnie zapłaci za zmiany, jeżeli jakieś wywalczą. ¯\(ツ)/¯

Rolników to po części rozumiem, bo walczą z korporacjami które korumpują posłów z KE, a rolnictwo i produkcja żywności to sektor krytyczny gospodarki. Z ekoterroryzmem to trochę bezsens, gdzie cała UE emituje tylko 7% światowych zanieczyszczeń gazami cieplarnianymi- a reszta świata będzie mieć w dupie ekologię. Już
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: wolność jednostki kończy się tam gdzie kończy się wolność drugiej. Jeżeli blokują drogę do pracy, szpitala, itp. ludzie którzy protestują nie w sprawie moich interesów i ograniczają moją wolność to już jest coś nie tak. Zresztą ekolodzy z tej szajki przyklejającej się do dróg "ostatnie pokolenie" w Niemczech zostało uznane prawnie za organizację przestępczą.
Zresztą czas na strajki się skończył po cyrkach zamordyzmu covidowego.
  • Odpowiedz