Wpis z mikrobloga

@dziobnij2: ale wiesz, nieudaczniku, że renciści też mogą pracować. Wiele firm poszukuje rencistów do prostych prac, choćby jako cieć. No ale lepiej gnić w przegrywie i płakać na wypoku xD
  • Odpowiedz
nigdy. Do maka mam z 5km z buta. Robię spierdotrip, kupuję kawę i herbatę czytam wykop i znowu 5km do domu z buta. Dlaczego mam z tego zrezygnować? Nie mam praktycznie żadnych innych przyjemności w życiu.


@dziobnij2: Nie mam pojęcia ile kosztuje co w maku, bo nie chodzę do takich miejsc, ale teraz sprawdziłem i widzę, że kawa i herbata to w sumie 15 zł x 30 dni to 450 zł.
  • Odpowiedz
nigdy. Do maka mam z 5km z buta. Robię spierdotrip, kupuję kawę i herbatę czytam wykop i znowu 5km do domu z buta. Dlaczego mam z tego zrezygnować? Nie mam praktycznie żadnych innych przyjemności w życiu.


@dziobnij2: Pozdro. Mam życie inne niż twoje, ale takie spierdotripy zawsze lubiłem.
  • Odpowiedz
@Wszystko_albo_nic:
Ciebie też nikt nie pytał, a #!$%@? się bez pytania xD
Niekupienie kawy w maku dla ciebie= siedzenie w domu i patrzenie w sufit? Przecież już pisali tutaj, że można sobie zrobić kawę i herbatę w termos i łazić po mieście, a jak ma gdzieś obok las to tam sobie pójść i spędzić czas nie dość, że przyjemniej to za darmo.
  • Odpowiedz