Wpis z mikrobloga

@Theo_Y: spóbuj wytargować od pigularza biperyden na nadpotliwość, mam podobny problem, ale mi połączenie kropek zajęło 20 lat. Od fetysztysty matczynych zniszczonych stópek jako 3 latek do odkrycia, że to rzadka mutacja keratyny u populacji aszkenazyjskiej z recordem 1:10000000. Nadpotliwość nizszczy psychikę, a piguła kosztuje kilka złotych. przedstaw sprawę, nie zauwazylem ubokow.
  • Odpowiedz
@Theo_Y nie jesteś beztalenciem, bo masz talent,sama widziałam nie raz. I w dodatku robisz rzeczy, a samo robienie już sprawia że się zyskuje punkty umiejętności. Więc nawet jakbyś był beztalenciem, to nie ma to znaczenia, bo robisz rzeczy i to fajowe. O.
  • Odpowiedz
  • 1
a samo robienie


@Ytarka: w tym rzecz, ja nie moge oostatnio robić i to mnie boli, chciałbym wrócić do momentu gdy wypluwałem dużo nawet średniawych rzeczy ale wypluwałem z siebie
  • Odpowiedz
@Theo_Y a nie możesz bo nie masz siły/weny/motywacji, czy technicznie, bo nie masz np rąk (żart xD) czy żyćko jakoś chwilowo zajmuje Cię za bardzo?
  • Odpowiedz
@Theo_Y to powiem tylko jedno. Może pocieszy, może nie, ale pewnie tez to wiesz.
To minie (ʘʘ)
Zawsze mija.
Każdy ma zatory i czasem trzeba sobie odpuścić ;D ja mam w salonie sztalugi z niedokończonymi pracami, są moimi wyrzutami sumienia XD
ale najgorzej było jak życie mnie dojechało srogo, głowa chciała pod poduszkę, a deadline się zbliżał, więc zabrałam się na kilka dni przed terminem i malowałam i
  • Odpowiedz