Wpis z mikrobloga

Mam do Was pytanie.
Mam #bk2 w #alior i dostałem list z prośbą o dopłacenie źle naliczonej raty odsetkowej. Z tego co wiem to oni mieli błąd w systemie i błędnie dali za duże dopłaty do rat odsetkowych.
W liście nie ma terminu, jest tylko informacja o kwocie, numerze konta i podstawie prawnej. Nie mogę uzyskać kontaktu na infolinii. Czy wiecie jak jest termin takiej wpłaty?

#bank #kredyt
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@jakisnickbylejaki: kurde, wygląda legitnie i kiedyś bankowiec mi mówił, że był jakiś przypał z dopłatami, ale z drugiej strony ten list nie był polecanym, tylko do skrzynki, który mógł wrzucić każdy
  • Odpowiedz
@Grze_siek wszystko się zgadza, ale moje stanowisko ogranicza się do obsługi firm. Mało tego, nawet w moim oddziale nie ma doradcy hipotecznego. Tak to bym się podpytał na szybko. Jeżeli formalności były załatwiane w oddziale to zachęcam w pierwszej kolejności do kontaktu ze swoim przypisanym doradcą. Jeżeli jednak przez pośrednika to najlepiej przedzwoń na infolinię (najszybciej się połączysz po zalogowaniu do aplikacji mobilnej, w prawym górny rogu kontakt i wybierz „klient indywidualny”
  • Odpowiedz
@PiusXXIII I jeszcze jedna sprawa, po zalogowaniu do aplikacji, po kliknięciu w „profil” w prawym górnym rogu jest zakładka „wiadomości” - zerknij jeszcze czy tam nie ma jakieś informacji od banku. Dodatkowo masz cały czas dostęp do rachunku kredytowego gdzie w każdej chwili możesz pobrać harmonogram spłat oraz sprawdzić informację o ewentualnie niedopłacie.

Bo jeśli dobrze rozumiem pismo było adresowane przez Alior Bank i nr konta do dopłaty zgadza się z tym,
  • Odpowiedz
  • 0
@Bartosz_z_banku: nie, nie mam żadnych wiadomości poza ostrzeżeniami o oszustach, a w apce na rachunku kredytowym nie mam żadnych niezapłaconych należności. Konto, na które muszę wpłacić nie zgadza się z tymi, na który wpłacam (w tytule tez musze podać imię, nazwisko i numer umowy). Generalnie, list ma w sobie dużo próśb, ale nie ma charakteru nakazu cY wezwania, ani niczym nie straszy.
  • Odpowiedz