Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: Najważniejsze, że chłop zadbał o swoje ciało. Jak chcesz to można kiedyś pogadać o tym jak ćwiczymy. Ja może specjalistą nie jestem, ale może coś dla jego doradzę bo kiedyś też z masą własnego ciała ćwiczyłem ugółem.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: Dziękuje za chęci, ale huop i tak silny i wie jak ćwiczyć se ()

Musze zrzucić 5-10 kg i będę jak młody bóg se. Masa masa, ale zgromadziłem zbyt dużo gniewu i trzeba sie nadmiaru pozbyć se.
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: Niebawem zaczynam, zobaczymy se (òóˇ)

Moje kreningi będą proste - skatować sie aż stracę siłe / czucie w rękach / nogach etc - chwila przerwy ( 5 / 10min wystarczy) i znów katowanie. Następnego dnia zakwasy, rozciąganie i znów katowanie.

Oooo, to kolejny huop typu kulturysta na tagu!

Daleko mi do kulturysty ()

Będę próbował ćwiczyć pod
  • Odpowiedz
@ChlopoRobotnik2137: Tak jest se. Mam 2 miejsca w których nikogo nie widuje - to idealne miejsce dla huopa. Wiatr, świeże powietrze, natura ( akurat te dwa są umiejscowione w parku). Widuje tam jedynie młode huopy na deskach - 0skarków i innych ladacznic próbujące pokazać d0pe. Huop potrzebuje ciszy i skupienia.

Tak naprawdę nie potrzebny jest "specjalistyczny sprzęt". Wystarczy zwykły metalowy małpi gaj, kilka rur i grawitacja zrobi swoje.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: najs, tez cwicze na malpim gaju i bardzo to lubie. Chociaz ledwo 2 podciagniecia zrobie...ale dipow to juz z 6 zrobie!
@Mlody_jeczmien Dokladnie tez lubie zakwasy. Mialem kolezanke ( oczywiscie przy kosci), ktora brala ketonal na zakwasy :D kiedy ja lubie ten bol jak sie ruszyc nie mozna bo tak miesnie wymeczone
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: Oczekuje też zmęczenia które da mi zasnąć z miejsca oraz darmowej dopaminy.

W kołchozie i tak spadłem z wagi, wyrobiłem zaginione mięśnie, ale to jest niekomfortowe dla ciała. Tam też nie mogę dawać z siebie 100%, bo do domu bym nie wrócił ehh. Wole na spokojnie.

Musze też pomóc pewnej osobie wyjść z pewnej sytuacji, a ona też mi pomoże ( nieświadomie i tak ma pozostać).
  • Odpowiedz