Wpis z mikrobloga

Skąd ten płącz o zakaz alkoholu na stacjach? Przecież każdy normalny człowiek może sobie kupić wcześniej na zapas, prawda?
No ale nie alkoholik, bo jakby kupił na zapas to by wszystko od razu wychlał. Stąd to bieganie na stacje po nocach bo albo człowiek niedopity albo udaje sam przed sobą, że nie jest uzależniony ograniczając jednorazowe zakupy do minimum, żeby tylko biegać pięc razy.

#alkohol #alkoholizm
  • 21
  • Odpowiedz
@azmar: wykopki piszą mi, że jestem alkoholikiem jak opisuje swoje balety albo osiągnięcie typu 3tys piw w 3 lata każde inne. A jakoś alkohol mam w domu zawsze w dużej ilości. A na stację i tak i tak chodzę bo czasem zwyczajnie jest po drodze xd
  • Odpowiedz
@azmar: nie da się podchodzić poważnie do wolności jeśli domyślnie każdego się traktuje jak alkoholika. Bardzo wielu rzeczy mógłbyś zakazać idąc tokiem rozumowania: "normalny człowiek" nie robiłby x. Dajmy na to pizza mrożona, może sprzedawajmy ją tylko w weekend? Normalny człowiek nie je tego codziennie a nawet jeśli musi mieć więcej to może kupić na zapas, nie? A jakie korzyście zdrowotne dla społeczeństwa będę hoho xD
KarnetNaGlony - @azmar: nie da się podchodzić poważnie do wolności jeśli domyślnie ka...

źródło: pizza must shrink

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 9
@KarnetNaGlony: Problem z alkoholem jest taki, że porównywanie go do spożywki to idotyzm.
Jest #!$%@?ą trucizną, jest narkotykiem, tylko że legalnym i stosowanym od tysięcy lat. Zajebiście łatwo się uzaleznić, tym bardziej, że jest bagatelizowany przez to że jest legalny. Nie będę tutaj porównywał go do innych używek - takich porównań już jest sporo i obiektywnie alkohol wypada źle.

Natomiast problemem jest to, że jest dostępny absolutnie wszędzie. Jest kulturowe przyzwolenie,
  • Odpowiedz
@azmar:

Problem z alkoholem jest taki, że porównywanie go do spożywki to idotyzm

tak, ale miłościwie nam panujący zawodowo zajmują się "rozwiązywaniem problemów społecznych" i na pewno nie poprzestaną na alkoholu i papierosach. Otyłość to też jest bardzo duży problem i w dodatku dotyka coraz młodszych osób, kosztuje nas wszystkich sporo itp. z milion argumentów popartych linkami do badań byś mógł tu dać za takimi regulacjami i zobaczysz że w którymś
  • Odpowiedz
  • 19
Otyłość to też jest bardzo duży problem i w dodatku dotyka coraz młodszych osób, kosztuje nas wszystkich sporo


@KarnetNaGlony: Oj tak, tutaj racja. Szczególnie #!$%@? wszędzie cukru i uzależnianie od niego dzieci od najmłodszych lat poprzez np. wody smakowe, które mają nawet 4-5g cukru na 100ml.
  • Odpowiedz
  • 2
@azmar ja, jako człowiek który sam mam problem z alkoholem w pełni popieram taki zakaz, tylko dlatego że niektórzy po prostu nie umieją pić, są agresywni po alkoholu i łażą po nocach szukając zaczepki, czepiając się sprzedawać i innych klientów na stacjach. Generalnie #!$%@?ć agresywnych alkusów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tych którzy po alkoholu są spoko to pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oczywiście, że nie masz racji xD. Choć musielibyśmy najpierw określić co rozumiemy jako normalny kraj.

@azmar:
Niemcy
Austria
Włochy
Hiszpania
Portugalia
Polska
Czechy
Słowacja
Węgry
Rumunia
Bułgaria

No dużo tych nienormalnych krajów alkusów, ktorzy rozbijają się pijani na drodze, bo akurat na stacji benzynowej coś im sie pomieszało i wzieli małpkę zamiast wody xD
  • Odpowiedz
@azmar: Ja proponuję zakaz sprzedaży na terenie całego kraju papieru toaletowego we wtorki, czwartki i soboty w godzinach od 8:00 do 20:00 - bo tak. Co? Chce Ci się srać? Wcześniej se srajtaśmy nie mogłeś kupić elemencie wywrotowy? Masz problem? Jesteś srakoholikiem? Nie trzymasz doopy na uwięzi?
  • Odpowiedz