Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam 32 lata. Mam małe doświadczenia z randkowaniem, bo na koncie mam dwa związki, ale za to długie. Mój ostatni związek trwał 9 lat, oboje
byliśmy zdecydowanie na brak dzieci. I było to fajne, cieszyliśmy się sobą. Związek rozpadł się półtora roku temu, bo ona stwierdziła, że jednak ona nie chcę być bezdzietna i chciałaby mieć dzieci, a dla niej to był jak to nazwała ostatni biologiczny dzwonek (młodsza ode mnie o 2 lata).
Jako że jestem po wazektomii to nawoływała mnie na in vitro, ale mówiłem jej, że ja nie chcę mieć dzieci i mojego zdania nie zmienię... i tak się posypało.

Od tamtego czasu jestem sam. Założyłem sobie #tinder ale zauważyłem że większość dziewczyn szuka kogoś do stworzenia związku i... rodziny. Jak już któreś nie chcą dzieci, to z reguły są to już kobiety, które je mają. Nie chcę żadnej dziewczyny oszukiwać twierdząc że chcę mieć dzieci dlatego nie zamierzam ukrywać tego że nie chcę dzieci i że jestem bezpłodny przez zabieg który podjąłem się na własne życzenie dlatego jestem w tym temacie dosyć otwarty aby nie było później niedomówień.

Czy są tu osoby które byly w podobnej sytuacji? Powoli tracę nadzieję bo doskwiera mi samotność, a brakuje mi drugiej połówki z którą mógłbym spędzać wspólnie czas i cieszyć a przede wszystkim dzielić się życiem.

#feels #tinder #randkujzwykopem #childfree #antynatalizm #wazektomia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
Większość ludzi chce mieć dzieci, a nawet jak pierwotnie nie chce, to koło trzydziestki zmienia zdanie. Masz po prostu bardzo niewielką pulę potencjalnych partnerek do wyboru.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:

którą mógłbym spędzać wspólnie czas i cieszyć a przede wszystkim dzielić się życiem.


To ja już nie rozumiem - czy Ty jesteś egoistycznym kolesiem który olał laskę którą kochał po 9 latach związku bo chciała mieć z nim dziecko - czy rodzinnym typkiem co chce się z kimś "dzielić życiem" xd?

Przecież jest cała masa lasek co nie chce mieć dziecka, jawnie to deklarują na tych portalach więc w czym
  • Odpowiedz
@mirko_anonim w świecie kobiet, również istnieją kobiety, które z przyczyn osobistych jak i zdrowotnych nie deklarują się w zakresie macierzyństwa. Niestety - presja otoczenia, często wpływa na decyzje kobiety o założeniu rodziny. Ja również nie deklaruje się odnośnie założenia rodziny - z przyczyn zdrowotnych. Ale też nigdy nie miałam w planach założenia rodziny, nigdy nie czułam wewnętrznej potrzeby posiadania dzieci. Natomiast z drugiej strony, również jest mi ciężko znaleźć kogoś, kto deklarował
  • Odpowiedz
@mirko_anonim @Pluszak100: kiedyś były statystyki, ludzie którzy deklarują się że nie chcą mieć dzieci to 10%, z czego 4% faceci i 6% kobiety, więc dużego wyboru nie ma, ale nie łamałbym się, bo w pewnym wieku wszyscy ludzie już nie chcą mieć dzieci, więc poczekacie ze 2 dekady i będzie git
  • Odpowiedz
@Aik- z moich obserwacji wynika, że coraz więcej ludzi, w wyniku podwyższonych kosztów życia i utrzymania się rezygnuje z posiadania dzieci, bądź decyduje się na mniejszą ilość ;) w większych miastach jest na pewno statystyczna większość takich kobiet, które wolą robić karierę, natomiast w mniejszych miejscowościach założenie rodziny jest jednym z priorytetów związków małżeńskich czy partnerskich. Czasy się zmieniają - tak jak piszesz - jeszcze dwie dekady i będzie git ;)
  • Odpowiedz
Nie chcę żadnej dziewczyny oszukiwać twierdząc że chcę mieć dzieci dlatego nie zamierzam ukrywać tego że nie chcę dzieci i że jestem bezpłodny przez zabieg który podjąłem się na własne życzenie dlatego jestem w tym temacie dosyć otwarty aby nie było później niedomówień.


@mirko_anonim: I tu popełniasz błąd. Przeciętna dziewczyna w szczycie swojej atrakcyjności nie dość, że nie zważa na uczucia przeciętnego chłopa, to nawet nie uważa go za człowieka. Nie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Raczej przygotuj się na to że będziesz chłopakiem do wzięcia tzn starym kawalerem. Pula kobiet która nie chce mieć dzieci to może z 10%. Duża część tej puli to zlewaczałe karyniska z niebieskimi włosami, milionem kotów, psów, które będą traktować cię jak śmiecia tylko dlatego że masz penisa. Ty masz 32 lata to szukaj jakiejś 40tki starej panny. Duża szansa że będzie blisko menopauzy więc już na dzieci
  • Odpowiedz