Wpis z mikrobloga

#kononowicz Dlaczego tak nienawidzicie człowieka z gór? I dlaczego uważacie, że zniszczył Szkolną? Przecież jeśli Kononowicz wyląduje w DPS albo jego stan nie będzie pozwalał nagrywać to dopiero będzie koniec Szkolnej. Tu trzeba sobie zadać pytanie jaka byłaby alternatywna rzeczywistość gdyby Sławek nie przejął Szkolnej. W 2021 (o ile się nie mylę) kiedy Kononowicz pierwszy raz wylądował w Szpitalu wszyscy orbiterzy (Mexicano, Pato) już powoli opuszczali Statek widząc, że z Kononowiczem nie jest najlepiej. Kononowicz wracając ze szpitala z odleżyną mógł umrzeć i tutaj gdyby nie Sławek (moim skromnym zdaniem) nie załatwił mu pielęgniarki to Kononowicz by umarł. Wszyscy wtedy mówili o bliskiej śmierci Kononowicza, a nikt nie przyszedł mu z pomocą. Nie chce tu bronić Sławka ale taki był fakt. Dlatego uważam, że jakby wtedy dalej Mexicano nagrywał to Kononowicz byłby w takim stanie, że by szybko umarł albo by go leczyli przymusowo w jakimś zakładzie zamkniętym. Mówicie, że cenzura itd ale jeśliby nie było cenzury (zresztą co to za cenzura?) to kanał po pierwsze byłby banowany co chwila za sprawą życzliwych a po drugie by nie zarabiał, a nie oszukujmy się nikt tam nie będzie nagrywał za darmo, no chyba, że osoby pokroju Pato czy Mexicano, którzy zadowoliliby się okruchami ze stołu pana tzn Konona. #patostreamy
  • 20
  • Odpowiedz
@xpresstesis: Nawet zakładając że to co napisałeś ma coś wspólnego z rzeczywistością, to i tak nie ma czego oglądać u Suawka, więc równie dobrze mogłoby się to skończyć
  • Odpowiedz
@xpresstesis:
1. Cenzura treśćI
2. Nudne filmy o "listach"
3. Żerowanie by spłacić swoje długi
4. Każda krytyka w strone CEO jest uznawana za hejt
5. R E W E L A C Y J N A opieka nad Krzystofem jest taka, że chodził w obsranych pampersach
  • Odpowiedz
  • 0
@Niewiedza_jest_blogoslawienstwem: Tylko Struś już z dwa lata przed śmiercią praktycznie był poza Szkolną (Kraków, ośrodek, Niemcy, Sędziszów) i już wtedy mówili, że Szkolna się skończyła bo nie ma Majora. Co do jakichś akcji z narzeczonymi to nie wiem, ale to nie Sławek go raczej wysyłał do Niemiec gdzie chlał na umór czy do Sędziszewa gdzie również się zachlał. W jego interesie (Sławka) było aby Major był z Kononem
  • Odpowiedz
  • 0
@DoktorWojna:
1. Tu już pisałem o cenzurze (czytanie ze zrozumieniem?) Gdyby nie cenzura to kanał byłby non stop banowany, a Kononowicz już sam siebie nie chciał nagrywać na swoim kanale.
2. A czego oczekujesz? Nic nie może wiecznie trwać. Wiem, że czasy kłótni Majora z Kononem, wojenki z Mexicano, Łosiami ale co mają zrobić jak wszyscy odeszli a Konon już nie wstaje z łóżka i robi pod siebie?
3. A pokaż
  • Odpowiedz
@xpresstesis: nie chce mi się pisać ale Ci napisze bo chyba nie trollujesz i rzeczywiście tak myslisz.
Slaaawek to kawał psychola. Urabiał Strusia na baby dla kontentu. Kazał Mu marznąć w lesie bo ola Boga może ktoś Go nagra z redaktorów-nie to było problemem że ktoś Go nagra tylko że nie będzie On pierwszy. Przywłaszczenie Knura jak przedmiot. Inwigilowanie rozmów, mówienie z kim może się spotykac, kto może przychodzić. Koniec końców
  • Odpowiedz
@xpresstesis: to nie slawek go wysylal do niemiec, to nie sławek go wysylał do Sedziszowa xddddd widac jakie masz pojęcie o szkolnej buhahaha xd jeszcze napisz że tych panienek też mu sradek nie podsyłał tylko na tinderze je wyrywał xDDD
  • Odpowiedz
@xpresstesis: tylko, że akurat Sławek z Vornestem eksploatowali wątek wszelkiej maści roks do granic możliwości organizując kolejne "narzeczone". Przypominam, że to Rudy moderował lajta roks ze Strusiem. Każda kolejna lampucera nasłana przez rudego dla którego to był top kontentu to coraz bardziej zniszczona psycha strusia. A to wszystko się równało z coraz częstszym wąchaniem. Grubasa wąchanie zawsze #!$%@?ło i przez to były konflikty, które doprowadziły do wyprowadzki strusia. Konowicz pod koniec
  • Odpowiedz
@xpresstesis: gdyby nie było Sławka to konon zarabiałby 100% dla siebie. Nie miałby parobka który wykonywał każde polecenie i przez to rozleniwił knura. Porównaj sobie jak wyglądała Szkolna przed sradkiem i zaraz po tym jak on się tam #!$%@?ł. Knur żył w lepszych warunkach i z lepszą opieką, bo pilnował sam siebie. Teraz jest chlew, bród, robaki, knur srający pod siebie. A tak nie dość że zarabia może z 5% z
  • Odpowiedz
  • 0
@DoktorWojna: Fakt, w czwartym punkcie powinna zamieściłem odpowiedź do piątego przez przeoczenie, ale odpowiedź do punktu czwartego jest w sumie nieistotna. Zresztą trzeba by było to wyjaśnić na konkretnym przykładzie bo jest to dość ogólna teza.
  • Odpowiedz
  • 0
@ZoltoCzarnyJednorozec: Jest psychofanem fakt! Wywalił Mexicana fakt ale filmy Mexicano też były do bani (to teraz już są fajne? Już zapomnieliście jak jechaliście po Jarku?) Czy kazał Majorowi siedzieć w lesie? Nie wydaje mi się, że cokolwiek mógłby mu kazać. Major miał swój rozum i swój instynkt i jeśli miałby zamarznąć w lesie bo ktoś mu kazał to wątpie w to. Raczej chodziło mu o to, żeby go nie skompromitować (w
  • Odpowiedz
  • 0
@Denaturovsky:
"gdyby nie było Sławka to konon zarabiałby 100% dla siebie." - Nie bądź śmieszny. Nie było Sławka a Kononowicz nie nagrywał siebie bo mu się nie chciało. Nagrywał go Mexicano kosząc wtedy kilka tysięcy a Kononowi zrobił zakupy raz w tyg (CocaColę i kilka litrów mleka) (taka była wtedy jego pomoc) aż Kononowicz w końcu wylądował w szpitalu. Dlatego piszesz bzdury, że miał lepszą opiekę i sam dbał o siebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Denaturovsky: Tak mi się jeszcze przypomniało, że po pierwszym ataku cukrzycy jak Kononowicz wrócił ze szpitala to był już całkiem inny, bardzo wycofany i wtedy już nie nagrywał siebie, a Mexicano robił strasznie denne filmy wtedy i to wtedy właśnie Sławek jakoś przekonał Konona, żeby jeszcze zaczął coś nagrywać od siebie (wysyłał mu jakieś wersalki, alkomaty itd) i moim zdaniem to on wtedy "uratował" Szkolną bo Mexico to była już równia
  • Odpowiedz
@xpresstesis: to fajnie masz. Jeśli tak uważasz to nie chce mi się zmieniać Twojego zdania. Ty mojego nie zmienisz. Jeśli uważasz że Slaaaaawek zrobił najwięcej dobrego.

Majorek ma swój rozum xddd Tak ma. Ma jaki ma i to było perfidne naklananie człowieka średnio rozumnego. Pod wpływem żeby został w lesie. Jak pizgalo. A jakby postanowił się rozebrać żeby poczuć światło Boskie? Jakby Mu coś strzeliło do lba. Gacie już ściągał do
  • Odpowiedz
@xpresstesis: Miał lepszą opiekę, bo nie miał żadnej. Przecież o tym dokładnie napisałem że lepiej nie mieć opieki niż mieć taką której działania pchają cię do grobu. I tak, knur zarabiał w 100% na siebie bo wtedy niemiecki dawał mu całość kasy z kanału.
  • Odpowiedz