Wpis z mikrobloga

#przegryw #programista15k #frontend #pracbaza

Co ja robię źle, że jako fronciak zarabiam mniej niż w kołchozie z którego się zwolniłem?

Z jednej strony się cieszę, bo jako junior frontend obecnie ciężko znaleźć robotę i do tego full zdalnie no ale bez przesady.

Czy rok expa wystarczy żeby szukać czegoś 6-7k netto a może dociągnąć do 2lat i dopiero szukać?
  • 12
  • Odpowiedz
@xmadesio: bez dostępu do twojego kodu ciężko to ocenić, szukać innej pracy możesz cały czas, miej tylko na uwadze że rynek pracy dla juniorów już jest dość kiepski...
  • Odpowiedz
@ShiroUmizake: Przy roku expa to akurat kwestia kasy powinna być najmniej ważna. Na początku kariery patrz głównie na możliwości rozwoju i tego jak dużo się uczysz w pracy, a jak nabierzesz odpowiednich skilli, to czas na zarabianie grubych pieniędzy sam przyjdzie za kilka lat.
  • Odpowiedz
@xmadesio: Jak zaczynałem to zarabiałem podobnie. Z czasem i przyjdą pieniądze. Ja bym dociągnął do 2 lat. I wtedy pytał o podwyższkę. Narazie expuj na wpis do CV i ciesz się tym, że jeszcze nie jesteś spaczony tą dość specyficzną branżą.
  • Odpowiedz
@xmadesio:

jak wbijasz mida to masz skok, mid jest od 2 lat, matematyke zostawiam tobie, ale teraz kryzys jest wiec mozesz sobie jeszcze poczekac az siano bedzie dobre, ale za 5 lat odbijesz sobie fakturkami na 30k
  • Odpowiedz
jak wbijasz mida to masz skok, mid jest od 2 lat, matematyke zostawiam tobie, ale teraz kryzys jest wiec mozesz sobie jeszcze poczekac az siano bedzie dobre, ale za 5 lat odbijesz sobie fakturkami na 30


@cppguy: mid jest od minimum 4 lat
strażysta 0-12 miesiecy
junior 1-4 lata
mid 4-6 lat
senior 7-10 lat
  • Odpowiedz
@xmadesio ja w entry level it robocie zarabiam 3 razy mniej niż jak na budowie robiłem. No ale trzeba od czegoś zacząć, w it robie mniej niż 3 miesiące, na budowie robiłem 8 lat i żałuję tego czasu xD
  • Odpowiedz