Wpis z mikrobloga

CzeΕ›Δ‡ kreatywne WiewiΓ³ry! 🐿️

DziΕ› chciaΕ‚bym Wam pokazaΔ‡ kilka nowo pomalowanych figurek do gry Middle-Earth Strategy Battle Game. Modele, o ktΓ³rych mowa naleΕΌΔ… do zestawu Uruk-Hai Scout Command Pack - elity, zwiadowcΓ³w Uruk-Hai, ktΓ³rych siΕ‚a i determinacja obrosΕ‚y w legendy w historii Tolkienowskiego uniwersum. Te klasyczne, metalowe modele to prawdziwy skarb dla kolekcjonerΓ³w oraz strategΓ³w, pragnΔ…cych zgΕ‚Δ™biΔ‡ tajniki walki o ŚrΓ³dziemie.

βš”οΈ Uruk-Hai Captain to bezwzglΔ™dny wΓ³dz, ktΓ³rego walecznoΕ›Δ‡ i strategia sprawiajΔ…, ΕΌe jest sercem oddziaΕ‚u.

🏴 Uruk-Hai Banner Bearer dΕΊwiga dumnie swΓ³j sztandar, inspirujΔ…c swoich towarzyszy do walki i podnoszΔ…c morale armii.

πŸ₯ Uruk-Hai Drummer rytmicznie bije w bΔ™ben, dodajΔ…c moc i determinacjΔ™ do ataku.

πŸ§™ Uruk-Hai Shaman posΕ‚uguje siΔ™ mrocznymi mocami, przynoszΔ…c zgubΔ™ wrogom swoimi zaklΔ™ciami i przepowiedniami.

Podczas malowania tych figurek, każdy detal był starannie przemyślany i wykonany z dbałością o autentyczność. Od brutalnych ostrzy mieczy po zadrapania na zbrojach i budzących grozę trofeach z kości poległych przeciwników, starałem się oddać surowy charakter oraz potęgę, którą Uruk-Hai reprezentują na polu bitwy. Efekt? Figurki, które nie tylko zachwycają estetyką, ale także stanowią kluczowy element strategii wojennej w grze.

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć tych niezwykłych figurek oraz poznać więcej szczegółów na ich temat, zapraszam do odwiedzenia mojej strony:

➑️ https://noocnikpaints.com/mesbg-uruk-hai-scout-command-pack-prezentacja/

Nie zapomnijcie również śledzić mojego profilu na Instagramie, aby być na bieżąco z moimi najnowszymi projektami:

πŸ‘€ https://instagram.com/noocnikpaints/

Pozdrawiam i ΕΌyczΔ™ Wam przyjemnego weekendu! πŸ˜„

#middleearthstrategybattlegame #mesbg #urukhai #warhammer #malowaniefigurek #modelarstwo #bitewniaki #noocnikpaints
noocnikpaints - CzeΕ›Δ‡ kreatywne WiewiΓ³ry! 🐿️ 

Dziś chciałbym Wam pokazać kilka nowo...

ΕΊrΓ³dΕ‚o: 1680772895157-01

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz